Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 3. týždeň

Blíženci

Tento týždeň čo nevybavíte a nezariadite do jeho polovice, to už ostane na dlhší čas nedoriešeným. Vo vzťahu sa budete najprv čudovať, potom už nie. Tentoraz budete potrebovať aj trocha šťastia, zasekli ste sa na veľmi dôležitej križovatke. Teraz sa pozrite na všetky strany a rozhodnite sa, kde vidíte najviac pozitív. V prvom momente pocítite obavu a rozpaky. Potom však uvidíte, že to bolo správne rozhodnutie. Premyslite si, čo je pre vás v živote najdôležitejšie. V zamestnaní si vyhrňte rukávy veľmi vysoko, pretože každý úspech si tvrdo odpracujete. Ak so svojimi finančnými prostriedkami budete príliš riskovať, hrozí vám nebezpečenstvo.

Rak

Tento týždeň pamätajte, že všetko je vo vašich rukách. Vy sa rozhodujete, aký bude váš život a to prostredníctvom svojich rozhodnutí každý deň a každú chvíľu. Vaše novo ročné rozhodnutie prestať fajčiť sa ukázalo ako prospešné. Verte si, ukážte, že dokážete svoje zdravie šetriť a aj s peniazmi dobre hospodáriť. Uvedomte si, že môžete pohorieť na svojej nedôslednosti. Vyhýbajte sa fajčiarskemu prostrediu. Berte to ako prvú výstrahu. Naháňate sa za získaním finančných prostriedkov a zabúdate na rodinu, na vzájomnosť, aká je dôležitá. Nemáte spoločné zážitky, žijete každý sám a potom sa pýtate, prečo sa rodina rozpadá, prečo nie sme šťastní ako niekedy. Cez víkend si choďte zalyžovať.

Lev

Tento týždeň v láske musíte urobiť viac, než len čakať, čo sa stane. Môžu sa objaviť náročné úlohy a tým sa nebudete môcť vyhnúť. Správne riešenie nájdete rýchlo, ale dlho potrvá, kým ho zrealizujete. Nemali by ste sa totálne vyčerpať. Nič nepodceňujte, ani malé prechladnutie, nutne potrebujete oddych. Tešte sa na dobré vzťahy, poskytnú vám harmóniu, pokoj, radosť a naplnenie. Ak sa ukáže problém, nedajte sa ním strhnúť. Potrápia vás poruchy dýchania, bolesti kĺbov, ohrozená je oblasť hrudníka. Starší srdciari by mali byť opatrní a mať lieky poruke. Láska ukáže isté sklamania, prioritou nech vám je práca a podnikanie.

Panna

Tento týždeň nepodliehajte panike, snažte sa spoliehať sám na seba. Nepoddávajte sa vonkajším tlakom, počúvajte intuíciu. Týždeň je dobrý na predaj produktov. Vycítite, čo je pre vás dobré a čo nie. Buďte štedrí. Využite múdrosť magického dňa a všímajte si signály, ktoré sú nasmerovaním na vás. Buďte opatrní. Saturn vás nepodporí, skôr naopak. Vaša láska bude skúšaná. Pomôže len dostatok taktu a vľúdny prístup. Ocitnete sa v situáciách, v ktorých ste nútení tráviť čas s niekým, z koho nebudete nadšení. Sršíte aktivitou a dokážete sa rýchlo rozhodovať. Popoludnie využite na aktívny šport.

Váhy

Tento týždeň začne pomerne pokojne, riešte veci súvisiace s povinnosťami a taktiež aj zodpovednosťou. Popoludnie vystrieda ruch a pohyb, dobré aspekty na cesty. Správne rozhodnutia budú samozrejmosťou. Riešte veci prospešné vašej budúcnosti. Nesťahujte sa do ústrania, nezostávajte sami, komunikujte s priateľmi. Energiu dňa realizujte v dave, deň vám umožní byť lepšími a galantnejšími. Aj keď máte zmysel pre humor, dnes nebudete mať chuť žartovať, pretože budete zavalený prácou. Opantá vás nákupná horúčka, ale zo všetkého najviac túžite po chvíľach samoty.

Škorpion

Tento týždeň vďaka planéte Venuši si budete môcť naplno vychutnávať intímne chvíľky so svojím milovaným. Ak by ste radi vylepšili vzťah, pôjdete si za svojím cieľavedome, ale zároveň citlivo a s empatiou. Buďte opatrní na ľudí okolo seba, nechoďte na nich príliš zhurta, lebo vám nebudú rozumieť. Dôverujte viac ľuďom vo svojom okolí a nebudete tak často sklamaní. Mali by ste sa vyhýbať stresovým situáciám Nepokazte nepremysleným konaním to, čo ste prácne vytvorili. Snažte sa nepozerať na všetko cez peniaze. Niektorí ľudia vás vytočia, hoci budete mať pocit, že v niečom majú pravdu. Dôverujte viac ľuďom vo svojom okolí a nebudete tak často sklamaní.

Strelec

Tento týždeň sa po dlhom čase znovu vraciate k úvahám o radikálnej zmene zamestnania. Nie je dobre, ak si zaťažujete svoju karmu strachom, že neuspejete, ak bude práve vo vašej prítomnosti určitá osoba. Niekedy je potrebné urobiť prvý krok, aby sa ľady pohli. Stačí zmierlivý úsmev na kolegu, ktorý vás nahneval. Často si kvôli svojej prehnanej opatrnosti robíte i zbytočných nepriateľov. Neradi strácate čas nárekom, či lamentovaním. Hádky a spory sa snažíte hneď v zárodku potlačiť. Diplomaticky a elegantne sa zachovávate aj v zložitých situáciách. Tam, kde ste najvyššími autoritami a kde je vám plne zverené riadenie, naplno uplatňujú svoje schopnosti. Výrazne prispievate k rozvoju každej ľudskej činnosti, ale ak ste zbavení autority vaša aktivita sa stráca, totiž vy túžite po prestíži.

Kozorožec

Tento týždeň sa snažte myslieť pozitívne a žite v zmysle slov "ži a nechaj žiť“. Skúste namiesto tvrdých slov nájsť v srdci porozumenie. Vážte si nielen iných, ale aj seba. V dialógu neprerušujte druhú osobu a nenechajte ju, aby ona prerušila vás. Ak si to situácia bude vyžadovať, nebojte sa byť čo najúprimnejší, hoci by to malo byť pre druhú stranu nepríjemné. Raz a navždy skoncujte s ľuďmi, ktorí vás len rozčuľujú a oberajú vás o vzácnu energiu a silu. Primiešajte do života trochu poézie a tiež lásky, v aktivitách si urobte poriadok, nič nenechajte na náhodu. V osobnom vzťahu viac ovládajte emócie, odolajte ostrým slovám.

Vodnár

Tento týždeň sa nesnažte byť v spoločnosti stredobodom pozornosti, radšej sa držte v úzadí. Dávajte si pozor na prepracovanosť. Nestarajte sa do súkromia iných, skúmajte svoj život Hviezdy Vám doprajú úspech, ale len vtedy, že budete opatrní na ľudí okolo Vás. Nielen v práci, ale bohužiaľ aj vo Vašom súkromí sa objavia jednotlivci, ktorí Vás bez váhania zradia. Svoju pozornosť v týchto dňoch upriamte na prácu a financie, a keď to bude potrebné, urobte si aj finančné plány v spolupráci s odborníkom finančníkom. Dbajte na rozumné míňanie, všetko si vždy dôkladne premyslite, než pustíte peniaze z ruky Takto sa Vaša finančná situácia stabilizuje aj napriek všetkým výdavkom, ktoré nebudú malé.

Ryby

Tento týždeň sa pozrite sa na vaše dlhy. Ak máte pocit, že už žiadne nemáte, len si dobre spomeňte na všetky záväzky. Niekto vám v minulosti požičal menší obnos, ktorý vám pomohol prekonať krízové obdobie. Popri všetkých starostiach ste však na to zabudli a teraz by sa tie peniaze tomuto človeku naozaj zišli. Pokiaľ je to možné, tak mu to vráťte aj s úrokmi. Nastáva obdobie kedy by ste mali byť radšej striedmejší a uprednostniť kvalitu pred kvantitou. I dnešná kvadratúra Mesiaca s vaším Neptúnom zvýrazňuje sklon k podvodom a priveľkej fantázii. Ľudia môžu uniknúť následkom zloby svojich nepriateľov, ale nikdy neuniknú následkom svojich vlastných hriechov. Nech ani rôzne nepriaznivé okolnosti z vás neurobia pesimistov.

Baran

Tento týždeň ste plný optimizmu, energie a elánu, čo sa prejaví aj na vašich pracovných výkonoch. To má samozrejme aj pozitívny dopad na vaše finančné ohodnotenie, ale aj na upevnenie vašej pozície v práci. Aj v osobnom živote cítite pohodu. Cez víkend si dávajte pozor, hrozia vám zbytočné výmeny názorov s priateľom alebo s niekým z rodiny, ktoré by mohli narušiť vašu celkovú pohodu. V láske si nenechajte do ničoho hovoriť. Vypnite rozum, na všetko podstatné stačí cit. Zastavte sa na chvíľu a počúvajte svoje srdce. Ono vám poradí. Určite vám stojí urobiť ústretový krok a zmieriť sa so susedom, aj keď ste nevinný. Za uvoľnenie napätia a upokojenie života sa vám to oplatí.

Býk

Tento týždeň ak budete chodiť ako telo bez duše a nesústredíte sa na prácu, budete mať nedostatok finančných prostriedkov potrebných na pokrytie základných potrieb. Cítite sa smutní a opustení. Všetci okolo vás majú partnera, len vy ste stále sami. Možno však robíte jednu dôležitú chybu. Stále ignorujete človeka, ktorý vás naozaj ľúbi a vy jeho slová nevnímate. Nerobí si z vás posmech, ako sa mylne domnievate. On je pre vás tým skutočným priateľom, o ktorého sa môžete oprieť a ktorý vám rozžiari každý váš deň. Zvážte slová kolegu a víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

Zahraj si hry!
DeflyioDeflyio
akčná
Multiplayerová hra s helikopté... hraj>
Alchemist labAlchemist lab
logická hra
Spájajte tri rovnaké symboly v... hraj>
Bomb EmBomb Em
akčná
Multiplayerová hra v štýle Bom... hraj>
Castle Glory Castle Glory
strategická hra
Strategická hra s útokom na hr... hraj>
Special WarsSpecial Wars
akčná
Kvalitne spracovaná fps multip... hraj>
ArkanoidArkanoid
skákačka
Odrážajte loptičku v klasickej... hraj>
Neon Battle TanksNeon Battle Tanks
akčná
Likvidujte nepriateľské tanky ... hraj>
Adam and Eve 5: ZombiesAdam and Eve 5: Zombies
adventúra
Pekná adventúrová séria Adam a... hraj>
Homecoming Princezná AuroraHomecoming Princezná Aurora
zábavná hra
Hra pre dievčatá. Postarajte s... hraj>
Stickman Archer 3Stickman Archer 3
akčná
Tretia časť kvalitného obstreľ... hraj>