Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 39. týždeň

Blíženci

Tento týždeň by sa vám malo naďalej dariť v láske, ale čoraz viac budete pokukovať i po naplnení v práci. Váš starostlivý i láskavý prístup ku kolegom na pracovisku sa proste nedá prehliadnuť. Vaša nálada je pod vplyvom novu na miske váh. Ak nezvládnete negatívno prídu problémy. Vyťažte pre seba maximum. Prejaví sa váš neustály zmysel pre dôkladnosť a povinnosť. Urobte opatrenia, aby ste aspoň čiastočne vygumovali sklon k úzkostlivosti v každej sfére. Venujte sa svojim koníčkom a iným nenáročným činnostiam.

Rak

Tento týždeň je pre vás vhodný na vyriešenie dlhodobých problémov. Je to čas zrelosti myšlienok a predstáv, dokončenia aj uzavretia rôznych dohôd. Rysujú sa vám aj vhodnejšie pracovné aktivity. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám, aby vás nedali bokom ako neflexibilného. V rodine sa vyskytnú pozitívne zmeny s nádejou na vyriešenie sporov do blízkej budúcnosti. U nezadaných príde impulz k láske, ktorá osvetlí osobnosť žiarivou a oslnivou energiou. Máte fantáziu, nápady a intuíciu, ale nie ste dosť priebojní a zbytočne sa bojíte šéfovských funkcií. Vaša starostlivosť a pracovitosť môže byť prehnaná, ale na druhej strane aj užitočná.

Lev

Tento týždeň si ovládajte emócie a taktiež si dajte pozor na slová, najmä pred deťmi. Vyskytne sa možnosť pohádania z rozmaru a sebeckosti niektorej strany. Zajtra už budete pokojnejší. Vyčkajte. Dávajte si pozor na zdravie. Stanete sa lepšími pozorovateľmi. V práci vás novinky čakajú až v posledných dvoch dňoch týždňa. Nechajte si poradiť od prezieravého človeka, ktorý sa nepokúša vám ani lichotiť, ani si z vás robiť blázna. Neberte si povinnosti, pri ktorých nie je isté, že ich včas a kvalitne zvládnete. Postavenie hviezd vám momentálne nepraje. Dajte si pozor, aby ste sa v bezmocnosti neventilovali na ľuďoch, ktorí vám ochotne pomáhajú.

Panna

Tento týždeň vložte do práce usilovnosť, vytrvalosť, cit pre zodpovednosť a najmä zdravý sedliacky rozum. Nechajte si poradiť od človeka, ktorý sa nepokúša vám lichotiť, ani si z vás robiť blázna. Nenechajte sa znechutiť momentálnou situáciou a pokračujte v nasadenom tempe. Voľné chvíle venujete nákupom, ale aj profesionálnej starostlivosti o svoje deti. Napriek snahe sa dostanete do finančných ťažkostí. Niekto si v práci privlastní vaše zásluhy, Pri najbližšej príležitosti si urobte v týchto veciach jasno. Ľudia v znamení Panny sú úspešný takmer každom kariérnom zameraní, no najviac sa hodia na úlohy súvisiace s analýzou, detailmi a premýšľaním. Svet vysokých financií je plný Panien, ktoré vynikajú v stratégii a dôslednom plánovaní.

Váhy

Tento týždeň si môžete dovoliť viac sebeckosti a myslieť aj na svoj prospech a oddych. Nájdete cestu na realizáciu v budúcnosti. Pred vami sú otvorené mnohé dvere, stačí len vstúpiť. Dohodnite sa s partnerom na prioritách. Vašu praktickosť a diplomaciu ocenia tak podriadení, ako aj vyšší manažment. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Dajte pozor na začínajúcu sa jesennú únavu. Vyhnite sa vnútornému chaosu, pretože hrozia konflikty v zamestnaní, ale aj s políciou a verejnými činiteľmi. Neprepínajte svoje sily, ak je to možné, urobte si radšej deň voľna. Pred partnerkou môžete aj trochu preháňať. Nepustí vás ku žiadnej činnosti, bude vás rozmaznávať.

Škorpion

Tento týždeň svoj voľný čas venujte radšej priateľke ako priateľom. Na tých budete mať ešte dostatok času v iné dni. Seba menšie pošmyknutie by mohlo mať nedozerné následky pre váš súkromný život. Nepodliehajte lákavým zvodom radšej sa pustite s elánom do práce. doprajte si oddych a zájdite tam, kde vašu predstavivosť nebudú dráždiť príslušníčky nežného pohlavia. Nenechajte sa trápiť utrpením z nenaplnenej lásky. Prekontrolujte si rodinný rozpočet, aby ste neostali prekvapení. Nenechajte strhnúť k veľkorysým nákupom, môžete veľa zarobiť, ale pozor, môžete aj veľa stratiť. Buďte k sebe i druhým čo najzodpovednejší, tešte sa i z malých výhier a verte, že všetko dobre dopadne.

Strelec

Tento týždeň buďte opatrní, lebo nejakému vášmu vzťahu hrozí veľké nebezpečenstvo. Sústreďte sa a zabráňte zásahom zvonku. Neľutujte, veľmi skoro svoj postup oceníte. Vaším pohŕdavým správaním si zbytočne robíte nepriateľov. Dôležité pracovné rokovania alebo skúšky odložte. Mohli by ste zažiť neúspech. Pozor, ak sa budete stále pohybovať v rovnakej spoločnosti, strácate možnosť ďalšieho rastu. Mali by ste sa snažiť rozšíriť okruh svojich známych o zaujímavých ľudí. Ti to ľudia sú schopní dlho a neúnavne pracovať, aby dosiahli svoj cieľ. Na určitý čas sa dokážu vzdať všetkých radostí života a prijať i tie najtvrdšie podmienky. Ťažko sa vyrovnávajú s nečakanými komplikáciami.

Kozorožec

Tento týždeň buďte pri platení opatrní, môžete zaznamenať straty. Choďte priamo za svojimi cieľmi bez ohľadu na iných. Nepremárnite príležitosť dozvedieť sa viac. Ľahší a uvoľnenejší prístup k riešeniu záležitostí vám prospeje. Menšie problémy vás nezastavia. Možno si to ani neuvedomujete. Financie k vám v prvej polovici týždňa plynú od partnera, rodičov, ale aj úradov alebo inej inštitúcie. Totiž iba z lásky človek nevyžije. Strážte si peniaze, inak chvíle hojnosti budete dlho splácať. Do kariet vám nahráva príjemná atmosféra. Každý sa snaží byť k vám dobrý, milý a ústretový. Napriek tomu vás môže niečo nemilo prekvapiť. Pomocou správnych farieb si vyčarujete dokonalé miesto na oddych.

Vodnár

Tento týždeň z nudného stereotypu vás vytrhne ponuka práce v zahraničí. Mali by ste využiť ponúkanú šancu a dať sa do niečoho nového. Ak máte okolo seba veľa ľudí, ktorí vás len oberajú o vzácnu energiu, tak navždy s nimi skoncujte. Oveľa radšej riešite záležitosti po svojom, preto vás jednanie s ostatnými bude privádzať do šialenstva. Ak potrebujete pomoc, poznáte dosť ľudí, na ktorých sa môžete obrátiť, oni vám radi pomôžu. Neberte si toho na seba veľa, uvoľnite sa. Pozbierajte odvahu a pokúste sa vyriešiť svoje problémy. Prestaňte kráčať životom akoby zahalení oblakom rozprávkového sna. Nenechajte sa unášať do nadprirodzených oblastí. Zostúpte do reality, len tak zažijete pocit oslobodenia.

Ryby

Tento týždeň v zamestnaní dostanete to, čo najviac potrebujete, teda aj vynikajúce miesto, alebo pozíciu. Zamerajte na pre vás podstatné veci. Vyberte sa konečne za známymi, stretnutie sa určite vydarí. Všetko zvládnete sami a môžete byť pyšný na svoje úspechy. Na začiatku týždňa skúste sledovať aj maličkosti v správaní sa vašich priateľov; skutočné obrodenie vzťahov prežijete neskôr počas týždňa. Užijete si harmonické vzťahy, lásku a pochopenie, ktoré v prvom rade vyžaruje z vašej osobnosti. Dostanete sa do rovnováhy, prekonáte problémy, otázniky, zvládnete neporiadok. Začiatok týždňa bude v pohode. Pochopíte svoje pocity a uvedomíte si, že veci, po ktorých túžite nie sú vecami, ktoré skutočne potrebujete.

Baran

Je pred vami pokojný pracovný týždeň, v priebehu ktorého sa nebudú diať žiadne mimoriadne, či už negatívne, alebo pozitívne veci. Netrápte sa vy to aj tak nemôžete zmeniť. Bude to veľmi príjemné hlavne v oblasti citov a lásky. Príde k náhlym zmenám a všetci budú svedkami a obdivovateľmi vašej kreativity. Dajte si pozor, môže na vás nepriaznivo pôsobiť stres. Potrebujete mať veci pod kontrolou. Napriek tomu, že vonku prší, dnes by ste nemali vynechať prechádzku v prírode. Dávajte si pozor, aby ste nekonali zbrklo. Nepočúvajte pichľavé poznámky, niektorých neprajníkov, závidia vám vaše úspechy a najmä tie v láske.

Býk

Tento týždeň buďte pripravení na veľmi hektický pracovný týždeň plný stresov a psychického vypätia. Nebudete mať možnosť naplno sa venovať svojim povinnostiam, preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu. Prišiel čas zrelosti myšlienok a predstáv, dokončenia aj uzavretia rôznych dohôd. Rysujú sa vám aj vhodnejšie pracovné aktivity. V súkromí sa nebudete musieť zaoberať ničím závažným, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Máte pred sebou víkend plný zábavy v spoločnosti svojich najbližších, preto sa snažte odpočívať a relaxovať.

Zahraj si hry!
Moorhuhn ShooterMoorhuhn Shooter
akčná
Klasické strieľanie sliepok v ... hraj>
Kings LeagueKings League
strategická hra
Najímajte si a trénujte svojic... hraj>
The Curious Gnome The Curious Gnome
adventúra
Hľadanie vecí tentoraz so škri... hraj>
Life the GameLife the Game
zábavná hra
Preveďte človeka životom od na... hraj>
Warzone MercenariesWarzone Mercenaries
akčná
Prestrieľajte sa nepriateľmi v... hraj>
Menace at NightMenace at Night
adventúra
Policajt je zavolaný k únosu. ... hraj>
Death ChaseDeath Chase
14
Pretekajte na vozidlách a porá... hraj>
Shop Empire FantasyShop Empire Fantasy
4
Budujte obchodný dom vo fantas... hraj>
A Perfect Getaway A Perfect Getaway
adventúra
Nová adventúra s hľadaním vecí... hraj>
Dinner TapperDinner Tapper
skákačka
Nová verzia klasickej barmansk... hraj>