Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 46. týždeň

Blíženci

Tento týždeň počúvajte o čom sa hovorí v zákulisí. Vhodne vám to doplní oficiálne inštrukcie. Vo vzťahu sa najskôr budete čudovať, potom už nie. Doprajte si relaxačné cvičenia, psychická kondícia je veľmi dôležitá. Snažili ste sa dosť, teraz je na čase začať užívať zarobené peniaze. Nepridávajte si žiadnu prácu navyše. Urobte len to, čo urobiť máte. Vaša iniciatíva by bola vítaná len zo začiatku, na konci by vás vinili aj za chyby, ktoré ste nespravili. Vo financiách bude dôležité to, čo sa odohráva teraz. Plány do budúcnosti nechajte na nejaký čas bokom. Dôležité pracovné rokovania alebo skúšky odložte. V láske bude každé vyjadrenie poriadne skreslené, ale láska a pohladenie sú aj liekmi na všetky bolesti.

Rak

Tento týždeň môžete pohorieť na svojej nedôslednosti. Berte to ako prvú výstrahu. Ak do niečoho pôjdete bez prípravy a budete sa spoliehať na šťastie, nečakajte ovácie. Všetko bude zase v poriadku, neznepokojujte sa. Prestaňte sa stále ľutovať, práca, ktorú máte vám prináša dosť peňazí. Držte sa svojich predsavzatí a v ničom neuhýbajte pred zodpovednosťou. Budete mať veľa možností, ako vyniknúť, ale aj ako sa blamovať. Uspejete vtedy, keď sa dobre pripravíte. Vo financiách sa nebude dať použiť žiadna skratka, za každým posunom dopredu bude musieť byť tvrdá práca. V láske urobte ústretový krok, aj keby sa vám doň nechcelo Totiž v láske niektoré signály nemusíte vyhodnotiť správne. V zamestnaní zaberte a nenechávajte si dôležitú prácu na poslednú chvíľu.

Lev

Tento týždeň správne riešenie nájdete rýchlo, ale dlho potrvá, kým ho zrealizujete. Budete mať príjemný pocit, ak niekomu pomôžete z finančných ťažkostí. V láske musíte urobiť viac, než len čakať, čo sa stane. Všetko závisí od vašej diplomacie. Máte nad čím rozmýšľať tak sa pokúste riešiť svoje záležitosti a nie každého okolo. Pozorne počúvajte a až potom si povedzte svoje návrhy. Pri sledovaní vašich cieľov alebo obrane svojich záujmov sa nevyhnete slovnému boju v strede týždňa. Mali by ste brať do úvahy signály svojho tela a na nejaký čas vypnúť. Aj nuda je dôkazom určitej životnej úrovne. Zachovajte si dobrú náladu, ňou si vyriešite aj naoko neriešiteľné situácie. Pozor na kritiku i pochybnosti, že nestihnete dôjsť do cieľa, ktorý ste si dali v minulosti. Čaká vás veľa povinností a práce. Cez víkend by bolo vhodné si zašportovať, ísť na prechádzku, alebo na masáž.

Panna

Tento týždeň nečakajte veľkú podporu od ostatných, musíte si poradiť bez cudzej pomoci. V láske dosiahnete maximum možného s minimom námahy. Bolo by dobre, keby ste sa zdržiavali mimo veľkej spoločnosti. V pracovnej oblasti príde k objasneniu určitých nejasných záležitostí. Pomôže to k rozhodovaniu o Vašej budúcnosti. Všetky pracovné aktivity začnite seriózne, cieľavedome a podľa predpisov. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Bude vás prenasledovať chuť do nových úloh. Ostane vám dosť energie, aby ste využil svoje schopnosti a rozhýbali davy. Čaká vás dobrá správa Na víkend by ste si mohli naplánovať nejaký poznávací zájazd, oddýchnuť si a byť v pohode.

Váhy

Tento týždeň v láske vám pribudnú povinnosti, ktoré ste predtým nemali. Podobné neznamená presne to isté. Preto by sa aj riešenia mali odlišovať. Venujte sa aspoň v jeden deň chvíľu duchovnému štúdiu a skĺbte to popri bežných činnostiach ešte i so športom. Stačí pár minút, pokým sa z toho nestane denný zvyk. Urobíte tak pre seba veľmi veľa. Nenechajte sa ničiť negatívnymi myšlienkami, či dokonca depresiami. Je najvyšší čas prelomiť bariéru, pretože trpíte vy aj vaše okolie. Zbavte sa starostí a sklamaní. Nech vo vás nezostávajú. Síce sa cítite rozpoltení, ale všetko zvládate. Spoločenské vzťahy zohrajú dôležitú úlohu v získavaní financií. Neunáhlite sa pri rozhodovaní a firmu, do ktorej by ste mali nastúpiť, si dôkladne preverte. Čaká vás radosť, niekto konečne dodrží slovo. Jednoducho zachovajte pokoj a rozvahu. Očaríte všetkých okolo seba svojim šarmom.

Škorpion

Tento týždeň sa ničomu nečudujte, ani tak by vám to nepomohlo. Berte všetko ako realitu. Zlým obchodom môžete prísť o majetok a neopätovanou láskou o šťastie. V láske bude mať partner veľa požiadaviek, ale ako vždy málo času. Nebojujte s veternými mlynmi, mrháte len energiu na niečo, čo je už dávno vyriešené a rozhodnuté. Radšej sa poobzerajte po milom zajačikovi, ktorý vie zastrihať aj uškami alebo ešte lepšie zaklipkať očami na povel. Určite sa vám to bude páčiť najmä pri kladení otázok, na ktoré nevie odpovedať. Neberte veci dramaticky, situácia sa postupne vyrieši. Ničoho sa nebojte Buďte obozretní, lebo vaše vzťahy ohrozia mnohé nástrahy. Doprajte si dostatok času na oddych. Uvažujte o nejakej zmene, zišla by sa pre všetkých.

Strelec

Tento týždeň si urobte okolo seba poriadok. Z chaosu môžu vzniknúť problémy. Vo vzťahu si nebudete mať čo vyčítať. Každý z vás má maslo na hlave. Mali by ste vyvinúť úsilie k duchovným povinnostiam (napríklad meditácia), ktoré nechcete robiť. Rýchlo ich spravte a potom sa pusťte do úloh, ktoré Vás zaujímajú a rozpália Vaše ambície a motiváciu. Ráno tvrdo pracujte a zvyšok dňa si užívajte. Nepodľahnite pokušeniu kritizovať niekoho chyby, mlčanie je zlato v tejto situácii. Väčšinu času môžete stráviť telefonovaním o obchodných príležitostiach. Pravdepodobne budete telefonovať s priateľmi, alebo s ľuďmi z oboru. Možno niektorý známy je úspešný v niečom, čo Vás zaujíma. Robíte dobre, že si všetko preveríte, než sa do niečoho vrhnete.

Kozorožec

Tento týždeň v láske vypnite rozum, na všetko podstatné stačí cit. Urobte výnimku zo všeobecne platných pravidiel. Táto rebélia sa vám vyplatí. Nepremárnite príležitosť dozvedieť sa viac, ľahší a uvoľnenejší prístup k riešeniu záležitostí vám prospeje. Nič nerobte, ak sa ocitnete v neprehľadnej situácii. Všetko by ste pokazili. Trpezlivo čakajte na príhodnejšie chvíle a intenzívne hľadajte únikovú cestičku. V práci sa snažte urobiť, čo najlepšie dôležité veci. Keď budete nenápadný, spravíte viac, akoby ste chceli. Ľudia vás nebudú vyrušovať. V súkromí budete mať dôležitú prácu, ktorú s radosťou vykonáte. Na riešenie rodinných problémov použite dômyselnosť, bystrosť a pohotovosť. Myslite radikálne a použite nové spôsoby. Pravdepodobne stretnete osobu, ktorá vás skutočne veľmi očarí až tak, že sa môžete zaľúbiť.

Vodnár

Tento týždeň sa nenamáhajte vo vzťahu viac, než treba. Partner nebude tvrdý oriešok, ale ak budú rýchlo reagovať iní, ani vy by ste nemali zaostávať. Dobre počúvajte hlas svojho srdca, nájdete v ňom tú správnu odpoveď. Venujte sa nejakým maličkostiam, no nie podstatným záležitostiam, tie odložte na lepšie časy. Nový, vzrušujúci vzťah môže prísť do vášho života. Okamžitý nával príťažlivosti nastaví vaše nervy a rozprúdi krv. Či sa rozhodnete pokračovať v tomto pokušení je na vás. Ale uistite sa, že budete vyzerať perfektne, keď pôjdete von. Budete radi, že ste tak urobili. Únave a lenivosti sa postavte čelom vpred, zvládnete aj ťažšie obdobie.

Ryby

Tento týždeň sa vyjadrujte konkrétne, pomenujte všetko pravým menom. Niektorých ľudí tým očaríte. V láske a romantike, by sa malo tiež dariť, hlavne vďaka vášmu nadšenému správaniu. V láske to bude o vašom šarme, len ho použite. Zažijete intenzívnu diskusiu s množstvom podnecujúcich názorov a cenných informácií. Podeľte sa s plánmi a snami do budúcnosti s ostatnými. Môžu vám pomôcť premeniť sny na realitu. Naplánujte si viac plnohodnotného, súkromného, voľného času a menej sa venujte verejným záujmom. Koncom týždňa, by ste mohli čeliť zmenám nálady a byť podráždenejší. Zostaňte v kľude a nedávajte si vtedy vysoké ciele. Podstatné záležitosti, tie odložte na lepšie časy. Šťastie vám bude priať pri väčších nákupoch v obchodných domoch.

Baran

Tento týždeň máte šancu získať späť to, čo ste nedávno stratili. Stačí trochu pribrzdiť, priznať si chybu, a ukázať snahu, aspoň niečo, napraviť. Pozorne sa rozhliadnite okolo seba. Snažte sa nájsť rozumnú hranicu medzi tým, čo chcete a tým, čo musíte. Nebude to jednoduché, ale je tu priestor, aby ste si našli chvíľu aj pre seba. Vo financiách sa situácia môže skomplikovať. Nie je podstatné, kto urobí chybu, aj vy sa budete musieť podieľať na jej náprave. V láske máte obaja čo doháňať, rýchlo sa do toho pusťte. V láske si nenechajte do ničoho hovoriť Po citovej stránke na tom nebudete najlepšie. Narážky okolia si neberte osobne, pretože inak budete mať tendenciu k prehnaným reakciám. Pri komunikácii sa snažte postupovať diplomaticky. Búrlivé ovzdušie v domácnosti môže vzniknúť na základe reakcií vašich najbližších, preto sa snažte vyhýbať témam, ktoré v sebe nesú čo i len najmenšie zárodky konfliktu. Ohláste sa blízkym, ktorých ste už dlho nepočuli, veľmi sa potešia.

Býk

Tento týždeň nechajte každému priestor, aby sa k vašim nápadom vyjadril. Konečné rozhodnutie však musí byť na vás. V láske nehľadajte návod na použitie. Nepodliehajte nutkaniu k nezmyselným hádkam, hlavne v práci. Mohlo by vás to neskoršie poriadne mrzieť. Na malú konštruktívnu hádku reagujte pokojne. Prekvapíte tým svojich neprajníkov, čím ich možno úplne odzbrojíte. Ak niečo nezvládnete, prekonzultujte si to pri čaji s kamarátkou. Od niektorých ľudí si držte odstup. Zostaňte sám sebou a nedajte sa ovládať a manipulovať druhými. Ak sa pripletiete do cesty mocným, budete mať čo robiť, aby ste dokázali zo stretnutia odísť so zdravou kožou. Vo financiách súperte len s tými, ktorí sú na tom podobne ako vy. Vtedy máte šancu vyhrať. V láske bude partner fungovať podľa vašich predstáv.

Zahraj si hry!
Indentity WithheldIndentity Withheld
adventúra
Príbeh Dr. Jekylla a Mr. Hyde ... hraj>
Mutilate a doll 2Mutilate a doll 2
zábavná hra
Vyberte si zbrane a prostredie... hraj>
Tropical World Tropical World
adventúra
Hľadanie vecí teraz v botanick... hraj>
Zombie FoodtruckZombie Foodtruck
4
Servírujte ľuďom jedlo ako zom... hraj>
Chef Right MixChef Right Mix
logická hra
Hra v štýle barmana, ale teraz... hraj>
Super Flippy KnifeSuper Flippy Knife
zábavná hra
Zábavná hra s nožíkom. Vyhadzu... hraj>
WarbonkersWarbonkers
akčná
Akčná vojnová multiplayerovka ... hraj>
Scrappy DogScrappy Dog
skákačka
Lietajte s psom a zozbierajte ... hraj>
Pixcross - Maľované krížovkyPixcross - Maľované krížovky
logická hra
Vyriešte maľované krížovky.... hraj>
Tetris TwistTetris Twist
logická hra
Zahrajte si tetris v novej pod... hraj>