Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 33. týždeň

Blíženci

Tento týždeň nepodliehajte melancholickým náladám. Netrápte sa kvôli maličkostiam. Zamerajte sa len na to ozaj podstatné. Napriek tomu, že máte pred sebou obťažnejšie obdobie, neklesajte na duši. Radšej sa nepúšťajte do žiadnych dlhodobých projektov. Nedomnievajte sa, že musíte urobiť všetko a sama. Neprepínajte svoje sily a viac odpočívajte, alebo si zájdite k vode. Šťastie by malo byť pri vás. Bezfarebné spolužitie môžete oživiť nielen zabiehaním do iných revírov, ale aj naplánovaním zaujímavých aktivít. Ak sa toho budete držať, nudy sa nemusíte báť. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení vedia ako zaujať a okúzliť všetkých okolo. Milujú život a spontánne prežívajú každú životnú situáciu.

Rak

Tento týždeň sa stretnete s niekým, kto vás obohatí svojimi názormi. Prestaňte sa trápiť. Slnko vládne cez energiu komunikácie, vyrozprávajte sa. Sústreďte sa na to, aby ste neurobili niečo nechcené. Prospelo by Vám finančné plánovanie a šetrenie do budúcnosti. Odpustite si neskoré večierky a akcie sprevádzané alkoholom. Niekto vás bude provokovať nepríjemnými rečami. Aj keď sa vám niekedy bude zdať, že šťastena sa vám obracia chrbtom, zachovajte pokoj a v žiadnom prípade nestrácajte svoj optimizmus. Postupom času zistíte, že nie je všetko také, aké sa zdá na prvý pohľad. Zbavte sa všetkého, čo nebudete potrebovať v nasledujúcom roku. Spory v práci ukončite pokojným, ale jasným rozhovorom s podriadenými.

Lev

Tento týždeň sa ovládajte pri jedení sladkých a príliš slaných jedál, Vaša postava to pocíti. Zdravie majte pod kontrolou. Odpočívajte a relaxujte, nič vám neutečie. Neprepínajte zbytočne sily tým, že budete robiť viacero vecí naraz. Neprospelo by to vašim plánom, ani vášmu zdraviu. Pri troche šťastia uskutočníte investíciu, ktorá vám prinesie značné finančné zisky. Materiálne zabezpečenie nie je pre vás to najdôležitejšie. Riadite sa zásadou, že peniaze sú tu preto, aby robili život príjemnejším. Čaká vás niekoľko fantastických prekvapení, ktoré vám dobrú náladu ešte viac vylepšia. Ako však bude čas plynúť, pochopíte, prečo vám hviezdy pripravili túto cestu a pomaly sa začnete tešiť. Držte sa zásady, že si nikým a ničím nenecháte skaziť život. Mali by ste sa snažiť brať všetko, čo sa okolo deje, s nadhľadom a humorom. Buďte trochu skromnejší a zľavte zo svojich požiadaviek.

Panna

Tento týždeň odpočívajte a relaxujte, nič vám neutečie. Neprepínajte zbytočne sily tým, že budete robiť viacero vecí naraz. Neprospelo by to vašim plánom, ani vášmu zdraviu. Pri troche šťastia uskutočníte investíciu, ktorá vám prinesie značné finančné zisky. Materiálne zabezpečenie nie je pre vás to najdôležitejšie. Riadite sa zásadou, že peniaze sú tu preto, aby robili život príjemnejším. Čaká vás niekoľko fantastických prekvapení, ktoré vám dobrú náladu ešte viac vylepšia. Ako však bude čas plynúť, pochopíte, prečo vám hviezdy pripravili túto cestu a pomaly sa začnete tešiť. Držte sa zásady, že si nikým a ničím nenecháte skaziť život. Mali by ste sa snažiť brať všetko, čo sa okolo deje, s nadhľadom a humorom. Buďte trochu skromnejší a zľavte zo svojich požiadaviek.

Váhy

Tento týždeň sa aj na vás usmeje šťastie. Naskytne sa vám príležitosť dobrého zárobku. Nie je vylúčená ani menšia výhra. Nie je vylúčené, že nezadané dámy práve v týchto dňoch stretnú priateľa. Mohli by ste stratiť dôveru. Vaša ľahostajnosť k istej záležitosti je iba pretvárkou a to, žiaľ nielen pred druhými, ale aj pred sebou. Vo finančnej oblasti prosperujete. O výsledky činnosti sa s vami radi všetci podelia. Veľmi ťažko sa rozhýbete. Usilovne pracujte. Najskôr musíte vynaložiť trochu úsilia a potom pôjde všetko ako po masle. Vytýčte si cieľ a choďte za ním. Chmúrne myšlienky zlikvidujte športom, alebo prácou, čo vás naozaj baví. Pookrejete. Môžete sa spoľahnúť na lepšiu výkonnosť a šťastie. Ukončite spory a dostanete vhodné nápady.

Škorpion

Tento týždeň nebude pre nikoho jednoduchý. Hrubá nedbalosť je blízka zlému úmyslu. Prehnaný perfekcionizmus a kritickosť skomplikuje mnohé pracovné vzťahy. Vaša finančná situácia sa stabilizuje. Máte pred sebou krásne obdobie plné lásky, pochopenia a pozornosti. Stále vás ešte všetci považujú za fajn človeka, tak si nezničte povesť intrigami. Musíte dať ostatným jasne najavo, že nie ste nezničiteľný, ani neomylný. Netrápte sa, počas oddychu, obeda porozmýšľajte o veciach, ktoré musíte riešiť. Hovorí sa, že šťastie v peniazoch znamená nešťastie v láske. Pravdepodobné je cestovanie. Stále vás ešte všetci považujú za fajn človeka, tak si nezničte povesť intrigami. Musíte dať ostatným jasne najavo, že nie ste nezničiteľný, ani neomylný.

Strelec

Tento týždeň v očiach mnohých ľudí, tých slabších, vyzeráte až príliš priami, netolerantní, či egoistickí. očiach mnohých ľudí, tých slabších. Máte veľa sebavedomia. Keď budete rešpektovať svoje hranice, aj iní ich začnú rozpoznávať a rešpektovať nielen u vás, ale aj u seba. Nechajte udalosti iba voľne plynúť a užívajte si to pekné okolo vás. Pomôže vám to upokojiť sa, aby ste neurobili ďalšie chyby. Tento týždeň máte pred sebou vhodné podmienky k nadväzovaniu nových známostí. Zažijete niečo, o čom si myslíte, že sa vás netýka a že s vami nemá nič spoločného. V práci, ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne a naozaj zásadné zmeny. Sny, o ktorých ste snívali a ktorých ste sa nevzdávali ani vo chvíľach najväčších depresií.

Kozorožec

Tento týždeň máte pred sebou vhodné podmienky k nadväzovaniu nových známostí. Zažijete niečo, o čom si myslíte, že sa vás netýka a že s vami nemá nič spoločného. V práci, ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne a naozaj zásadné zmeny. Sny, o ktorých ste snívali a ktorých ste sa nevzdávali ani vo chvíľach najväčších depresií, sa konečne začnú napĺňať. Len málokto si užije najbližšie dni toľko šťastia ako vy. Dokonca ním nakazíte aj svoje okolie, obzvlášť rodinu, ktorú to neočakávane stmelí. Každý z nás má nejaké chyby a musíme sa naučiť s nimi žiť. Okolitý svet vás tento týždeň neprestane vyhadzovať z rovnováhy, snažte sa s ním preto prichádzať do styku čo najmenej. Emocionálne oslabenie vám môže priniesť pocity smútku.

Vodnár

Tento týždeň máte pred sebou vhodné podmienky k nadväzovaniu nových známostí. Zažijete niečo, o čom si myslíte, že sa vás netýka a že s vami nemá nič spoločného. V práci, ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne a naozaj zásadné zmeny. Sny, o ktorých ste snívali a ktorých ste sa nevzdávali ani vo chvíľach najväčších depresií, sa konečne začnú napĺňať. Len málokto si užije najbližšie dni toľko šťastia ako vy. Dokonca ním nakazíte aj svoje okolie, obzvlášť rodinu, ktorú to neočakávane stmelí. Každý z nás má nejaké chyby a musíme sa naučiť s nimi žiť. Okolitý svet vás tento týždeň neprestane vyhadzovať z rovnováhy, snažte sa s ním preto prichádzať do styku čo najmenej. Emocionálne oslabenie vám môže priniesť pocity smútku a nudy.

Ryby

Tento týždeň máte pred sebou vhodné podmienky k nadväzovaniu nových známostí. Zažijete niečo, o čom si myslíte, že sa vás netýka a že s vami nemá nič spoločného. V práci, ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne a naozaj zásadné zmeny. Sny, o ktorých ste snívali a ktorých ste sa nevzdávali ani vo chvíľach najväčších depresií, sa konečne začnú napĺňať. Len málokto si užije najbližšie dni toľko šťastia ako vy. Dokonca ním nakazíte aj svoje okolie, obzvlášť rodinu, ktorú to neočakávane stmelí. Každý z nás má nejaké chyby a musíme sa naučiť s nimi žiť. Okolitý svet vás tento týždeň neprestane vyhadzovať z rovnováhy, snažte sa s ním preto prichádzať do styku čo najmenej. Emocionálne oslabenie vám môže priniesť pocity smútku a nudy. Udržíte si akú takú rovnováhu s menšími výkyvmi.

Baran

Počas tohto týždňa budete prežívať rušné, spoločenské obdobie. Začnite rozmýšľať v širších súvislostiach a váš život začne mať hlbší zmysel. Uvedomte si vlastnú existenciu. Je vo vás sila, ktorou čelíte utrpeniu a premieňate skalu na krištáľ. Vaša energia sa dokáže kontrolovať a stáva sa transparentnou. Množiaca sila, ktorá rozhýbava váš život je ovplyvnená silou vašej planéty Mars. Snažte sa v konverzácii vyhnúť citlivým témam a najmä nevyťahujte na svetlo záležitosti z dávnej minulosti. Mohlo by dôjsť ku konfliktom. Je potrebné, aby ste sa sústredili na úlohy, ktoré sú pred vami. Nemali by ste sa moc rozptyľovať, ale sa snažte realizovať svoje sny a plány. Leto je v plnom prúde, slniečko hreje a to všetko vám dodáva toľko potrebnú energiu.

Býk

Počas tohto týždňa snažte v konverzácii vyhnúť citlivým témam a najmä nevyťahujte na svetlo záležitosti z dávnej minulosti. Mohlo by dôjsť ku konfliktom. Je potrebné, aby ste sa sústredili na úlohy, ktoré sú pred vami. Nemali by ste sa moc rozptyľovať, ale sa snažte realizovať svoje sny a plány. Leto je v plnom prúde, slniečko hreje a to všetko vám dodáva toľko potrebnú energiu. Ste v skvelej telesnej aj duševnej kondícii, preto splnenie aj čo najviac obťažných povinností by pre vás nemalo byť vážnym problémom. Veľmi sľubne sa rysujú aj vaše perspektívy vo finančnej oblasti, a tak sa snažte tieto šance využiť. Pozor, hrozí vám strata priateľov a blízkych, rozchody, či nedobrovoľná zmena. Mali by ste si dávať pozor na chrbticu.

Zahraj si hry!
Monkey Go Happy 201Monkey Go Happy 201
adventúra
Pomôžte opici, nájdite všetky ... hraj>
PolyWar 2PolyWar 2
akčná
Kvalitne spracovaná strieľačka... hraj>
Neon StreamNeon Stream
logická hra
Neon Stream je logická hra, v ... hraj>
Ski SlalomSki Slalom
športová hra
Zalyžujte si, prejdite obrovsk... hraj>
Angry Gran Run TurkeyAngry Gran Run Turkey
skákačka
Bežte s nahnevanou starou mamo... hraj>
Money Movers MakerMoney Movers Maker
skákačka
Kradnite s dvomi zlodejmi. Pre... hraj>
Combat Zone ioCombat Zone io
akčná
Kvalitne spravená tanková mult... hraj>
Princess MakerPrincess Maker
zábavná hra
Jednoduchá hra s vytváraním pr... hraj>
DominiaDominia
strategická hra
Fantasy realtime stratégia. Vy... hraj>
Sliding EscapeSliding Escape
logická hra
Pekná logická hra. Presúvajte ... hraj>