Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 51. týždeň

Blíženci

Tento týždeň vaše záujmy budú len vaše, ak nebudete aktívnejší, ťažko sa vám niečo podarí. Budete robiť tie isté chyby, a veríte takým ľuďom, ktorí si to nezaslúžia. Je možnosť výberu pre tú alternatívu, ktorá je pre vás najvýhodnejšia a vyhovuje súčasným podmienkam. Máte dosť skvelých nápadov, ktoré sú už zrelé na realizáciu. Menších nepríjemnosti s vírusmi sa nemusíte obávať. Zabezpečte si med a vitamíny, možno sa vám oslabenie vyhne. Objavia sa i bolesti hlavy, preťaženosť, problémy. Jedzte viac zeleniny. Šport ani zábavu nepreháňajte. Snažte sa vedome vytvoriť dobrú náladu. Uvidíte život z reálnejšieho pohľadu. Treba sa chytiť príležitosti Pokiaľ ste slobodní, môžete sa začiatkom budúceho roka stretnúť s niekým.

Rak

Tento týždeň začnite premýšľať o tom, ako zostať v emocionálnej forme a súčasne vyrovnať sa so všetkými neistými pocitmi. Nezabudnite na pracovné úlohy, obchodné stretnutia, či služobnú cestu. Impulzívne jednanie je pre vás typické. Niekedy sa vďaka nepremysleným slovám dostávate do slepej uličky. Pite veľa čajov, Kto žije rozumne, dočká sa vysokého veku a aj v starobe zostane čulý a svieži. Uvedomte si aj imaginárnu podstatu svojej choroby, a možný dôvod jej vzniku. Zo všetkých strán vás ohrozujú konflikty a napäté vzťahy. týždeň bude vidieť, že myslite aj na zadné dvierka, pretože máte skrytú finančnú rezervu. Nemali by ste sa miešať do záležitostí, v ktorých nemáte prehľad. Prekvapením bude ponuka príbuzných alebo dobrých známych.

Lev

Tento týždeň bude pre vás mimoriadne úspešný. Aj na ďalej sa menej spoliehajte na podporu priateľov a vplyvných ľudí, ktorí vám doteraz pomáhali. Mnohí by vám stále radi pomohli. Neuzatvárajte sa do ulity. V neskorom popoludní môžete zažiť romantické chvíle, ak sa ho rozhodnete stráviť v reštaurácii so živou hudbou. Nemali by ste sa miešať do záležitostí, v ktorých nemáte prehľad. rozoberte si, čo sa stalo v nedávnej minulosti. Nič dobrého neodrieknete sebe, ani blízkym. Netešte sa na dlho očakávaný oddych, situácia sa skomplikuje. Máte veľkú šancu zbaviť sa dlhov. Snažte sa byť iným finančne nápomocný a váš finančný úspech sa dostaví nečakane, bez toho, aby ste preto niečo urobili.

Panna

Ani tento týždeň sa netešte na dlho očakávaný oddych, situácia sa skomplikuje. Máte veľkú šancu zbaviť sa dlhov. Snažte sa byť iným finančne nápomocný a váš finančný úspech sa dostaví nečakane. Všeobecne nemáte zlé obdobie. Zmenené pracovné zaradenie prinesie zlepšenie pracovných vzťahov. Budete dosahovať úspechy bez väčšej námahy. Stretnete sa s človekom, ku ktorému cítite veľké sympatie. Kompromisy robiť viete, možno sa vám však do nich nebude veľmi chcieť. Ničoho sa nebojte! Mnohé dotiahnete do konca a aj prerobíte po svojom. Buďte v strehu, myslite na zadné dvierka. Potrebujete relax a tak neváhajte. Pôjde to aj bez vás. Napadne vás nečakaná spásonosná myšlienka. Skúste si občerstviť vaše vedomosti z cudzích jazykov.

Váhy

Tento týždeň je vo vás veľmi veľa hnevu, vzdoru, ktorý môže kedykoľvek vybuchnúť ako vulkán. Je to však cesta, ktorou by ste sa nemali vydať. Ak sa chcete zmeniť, musíte tomu prispôsobiť taktiku. Je to ťažká cesta, ale na jej konci môže byť úspech. Je veľa miest, na ktorých sa všetko môže zvrtnúť aj bez vášho pričinenia. Dávajte si pozor na ľudí, ktorí sa derú po kariérnom rebríčku. Môžu byť nebezpeční pri ceste hore aj dolu. Dokonale vysoké zárobky podľa skrytých predstáv neočakávajte, no oproti predchádzajúcemu obdobiu sa máte na čo tešiť. Vyhnite sa unáhleným súdom a rozhodnutiam. Nepokúšajte sa s ostatnými manipulovať a nedajte sa ovplyvňovať nekalými praktikami.

Škorpion

Tento týždeň budete vystavení konfrontácii s blízkou osobou. Názor si vypočujte, ale pravda je jednoznačne na vašej strane. Nevzdávajte sa, súper je na ťahu. Ak ste to nemali v poslednom čase na ružiach ustlané, konečne sa na vás usmeje šťastie. Vytvárajú sa pred vami nové okolnosti a na obzore sa objavuje šťastie vo forme úspechu a šťastia. Aj v zamestnaní máte šancu na postup. Chce to len trochu zdravej drzosti a širšie lakte. Opatrne krok za krokom prekonáte všetko negatívne, čo vám bráni v potrebnom vývoji, osobnom raste a spokojnosti. Všimnite si, voči čomu máte pasívny postoj a voči čomu ste strnulí. Podliehate otupenosti, kvôli ktorej už si varovné signály ani nevšímate.

Strelec

Tento týždeň Tento týždeň budete vystavení konfrontácii s blízkou osobou. Názor si vypočujte, ale pravda je jednoznačne na vašej strane. Nevzdávajte sa, súper je na ťahu. Ak ste to nemali v poslednom čase na ružiach ustlané, konečne sa na vás usmeje šťastie. Vytvárajú sa pred vami nové okolnosti a na obzore sa objavuje šťastie vo forme úspechu a šťastia. Aj v zamestnaní máte šancu na postup. Chce to len trochu zdravej drzosti a širšie lakte. Opatrne krok za krokom prekonáte všetko negatívne, čo vám bráni v potrebnom vývoji, osobnom raste a spokojnosti. Všimnite si, voči čomu máte pasívny postoj a voči čomu ste strnulí. Podliehate otupenosti, kvôli ktorej už si varovné signály ani nevšímate.

Kozorožec

Tento týždeň sa vo vašom živote udeje niečo veľmi vzrušujúce. Dosiahnete istú rovnováhu a doslova vás to rozsvieti. Vo financiách sa dohodnete aj s konkurenciou, ale nebude to mať dlhé trvanie. Mali by ste si vykonať poriadok v súkromných investíciách a zvýšiť si v nich prehľad. Taktiež vás budú zaťažovať niektoré maličkosti. Ale zachovajte si zdravý rozum, aj keby ostatní mali bláznivé nápady. Niekto ich bude musieť krotiť. V láske priznajte len to, čo je zrejmé. Všetko ostatné odtajte. Dajte si veľký pozor na to, komu sa otvoríte. Vy si potrebujete zlepšiť náladu a začať vidieť život pozitívnejšie. Skôr sa zamyslite nad tým, akým spôsobom ste schopní zadovážiť si vedľajší príjem. Nekonajte impulzívne.

Vodnár

Tento týždeň vám patrí rozvaha a veľká energia. Rozumom podporujete odvahu. Hrozia vám útrapy zo samoľúbosti. V partnerovi potrebujete silnú oporu. Na chvíľu sa odpútajte od všetkých problémov, ktoré vás trápia. Viac relaxujte, hrozia vám útrapy zo samoľúbosti. K celkovej pohode by Vám výrazne prospel pobyt v prírode spojený so športovou aktivitou. Urobte ústretové kroky, ktoré si môžete dovoliť. Je to investícia do budúcnosti. Máte dostatok energie a sily. Ste dušou každej veselej spoločnosti. Slobodou mysle sa priečite každému telesnému i duševnému obmedzeniu. Vašou silnou zbraňou je sila vôle. Zapnite všetok um a silu, mali by ste vyhrať. Nedajte na rady iných. Snažte sa jednať podľa svojej intuície.

Ryby

Tento týždeň by ste mohli mať pohov od náročných transakcií. Ak ste odkladali nejakú domácu reorganizáciu, urobte ju teraz. Cítite v sebe veľa energie, mali by ste ju využiť vo svoj prospech, najmä v plnení plánov. Taktiež niečo, čo urobíte v práci, vám môže priniesť úžitok aj doma. Bude sa vám dariť na čo siahnete, hlavne v materiálnej sfére. Vytrvalosť vám prinesie výsledky. Skúšky osudu, či tie študijné, zvládate dobre. Investujete opatrne a s rozhľadom. Zastihne vás v práci nemilé prekvapenie. Čo vyzeralo nádejne sa môže otočiť proti vám. Nerozhodujte sa okamžite a kroťte výbušnosť. Popáleniny duše bolia, veď to poznáte. Svoju neochotu riešiť problémy môžete preniesť na zlé hviezdy.

Baran

Tento týždeň je potrebné, aby ste sa snažili byť viac tolerantní k svojmu okoliu, či partnerovi. Nenechajte sa ovplyvňovať negatívnymi emóciami, ktoré by vám narušili dobrú náladu a rodinnú pohodu. Odporúčam vám viac sa zaujímať o duchovno. Budete prekvapení, ako sa vám uľaví, keď zrušíte isté záväzky. Motorom vášho žitia je práca, jej úspechy a aj zisk. Úspechy vás zaraďujú medzi zdatných. Pri vašom pracovnom tempe, ktoré presadzujete je minimom prestať jesť rýchlo a v bufetoch. Je čas na to, aby ste začali so správnou životosprávou a venovali ste sa športu. Snažíte sa vyjsť s každým zadobre a preto sľubujete, čo nemôžete splniť. Teraz vás to trápi. Partner na vás nalieha v jednej záležitosti. Vypočujte si jeho pohľad na vec.

Býk

Tento týždeň nebudete to teda mať ľahké. Uvedomujete si, že veru niet nikoho lepšieho, kto by sa na vašu prácu hodil. A to bude pre vás záväzkom. Viac času budete tráviť v práci, ako doma. Pracovné problémy sú pre vás nezaťažujúce, ale neoddýchnete si ani doma. Nedoriešili ste spor so starším príbuzným. Máte veľa spoločných záujmov s ľuďmi, ktorých ani dobre nepoznáte. Vo financiách naďalej prísne kontrolujte príjmy a výdavky. Položte si jednoduchú otázku, robím naozaj všetko tak, aby som sa vyvaroval chýb a omylov? Vyjdite si niekam do spoločnosti a poznáte tam veľa zaujímavých ľudí. Hviezdy vám predpovedajú postup v kariére. Tento mesiac vám praje v oblasti financií, a tak môžete premýšľať o tom akými darčekmi prekvapíte priateľov na Vianoce.

Zahraj si hry!
Basketball 2018Basketball 2018
športová hra
Zahrajte si 3d basketball. Beh... hraj>
Victoria Secret NYCVictoria Secret NYC
zábavná hra
Obliekacia hra pre dievčatá. P... hraj>
Clash of Warlord OrcsClash of Warlord Orcs
strategická hra
Bojujte v štýle Clash of Clans... hraj>
Pymes GenocidePymes Genocide
akčná
Veľmi pekná skákačka. Stroskot... hraj>
Mini Golf AdventuresMini Golf Adventures
športová hra
Zábavná minigolfová hra. Strie... hraj>
Monkey Go Happy 217Monkey Go Happy 217
adventúra
Nová adventúra do série Monkey... hraj>
Squaddroyale.ioSquaddroyale.io
akčná
Parádna battle royale hra v pr... hraj>
Monster BricksMonster Bricks
skákačka
Pekná verzia arkanoidu. Odráža... hraj>
Green MissionGreen Mission
skákačka
Pekná skákačka. Zafarbujte pod... hraj>
Ide Purple HeadIde Purple Head
logická hra
Dostaňte kocky do krabice. Ovl... hraj>