Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 16. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa nepodceňujte síl méte ešte dosť. Môžete odpovedať aj na nejaký inzerát, ktorý sľubuje nájsť vhodného partnera. V práci ste boli naučení na menší počet ľudí a atmosféru skôr rodinného typu, ale to všetko sa bude meniť. Kolektív okolo vás sa bude rozrastať, preto buďte opatrní pri posudzovaní. Nepodliehajte panike a predčasnému negativizmu, pretože nadriadení si aj tieto vaše postoje všímajú. V žiadnom prípade si nič od nikoho nepožičiavajte, ak si peniaze a úspory neviete prerozdeliť sami, požiadajte o pomoc odborníka. Toho by vám však mali odporučiť priatelia alebo známi, ktorým dôverujete. Ak sa toho budete držať, nudy sa nemusíte báť. Zasnívajte sa, predstavte si leto a vyberte si peknú dovolenku pre seba a svoju partnerku.

Rak

Tento týždeň zabudnite na všetky lásky, hádky a spravte si pekné večere. Nezaoberajte sa príliš tým, čo by bolo keby. Je zbytočné jatriť staré rany, ktoré sa už dávno zahojili. Pozor na vzrastajúci pocit podráždenosti. Neprepínajte svoje sily a viac odpočívajte, alebo si zájdite k vode. Šťastie by malo byť pri vás. Nebojte sa prejaviť viac svoju empatiu a skúste pochopiť aj tých, ktorých síce nemáte radi, ale musíte s nimi fungovať. Vaša láska vás podporí, ak sa jej doma zdôveríte a pomôže rozptýliť aj posledné zvyšky pochybností. V práci sa vyhýbajte konfliktom, ani žiadny nevyvolávajte. Máte potenciál vykonať veľké veci, čo je vaše šťastie, pretože strašne rád sa aj veľkolepo predvádzate. Ak si neudržíte mladícke nadšenie, môžete stratiť vnútorný oheň a skončiť ako obláčik dymu.

Lev

Tento týždeň sa konečne na vás usmeje šťastie. Sú pred vami dni, keď bude šťastie stáť pri vás. Čakajú vás príjemné zážitky, najmä pokiaľ ste boli ešte nedávno opustení. Netrápte sa kvôli maličkostiam, svoju pozornosť zamerajte iba na podstatné. Sústreďte sa taktiež na plánovanie bližšej. ale i vzdialenejšej budúcnosti. Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy poznámkami ostatných a takisto nevnucujte druhým svoje názory. Dobrú radu prijmite od všetkých, bez ohľadu na ich vek. Potrebujete povzbudzovať k tomu, aby ste si vytyčovali vlastné ciele a mali radosť z plnenia týchto plánov. Potrebujete mať pocit, že sa celý svet točí okolo vás. Bojíte sa priemernosti, chcete prežívať radosť, a preto sa vyhýbate prehrám, poníženiu, krízam a životným otrasom.

Panna

Tento týždeň vám nebude chýbať nadšenie a priazeň okolia. Veľkoryso sa môžete rozdávať. Je vhodná doba zamyslieť sa nad svojimi motívmi konania a túžbami, pri čom sa o nich poraďte so svojimi blízkymi. Ak nevychádzate dobre s niektorou ženskou členkou vašej rodiny, dnes bude ústretová a plná pochopenia. Ak nemáte poruke problém, ktorý by vyžadoval zvláštne množstvo energie, sústreďte sa na šport. Budete sa musieť naučiť dať najavo svoje skutočné pocity a nepoužívať už žiadne výhovorky, hoci by to malo byť pre druhú stranu akokoľvek nepríjemné. Nezabúdajte na pravidelnosť. Tolerancia vo vzťahoch sa vypláca viac ako snaha o dokonalosť. Vzrušenie z plánovania ďalších krokov vám poskytne toľko napätia, ako ste už dávno nezažili.

Váhy

Tento týždeň nepodpisujte žiadne zmluvy prv ako si ich dôkladne prečítate. To, o čo ste sa obávali, zistíte, že nebolo potrebné sa obávať. Teraz sa budete môcť vrátiť spať, ku pokojnému životu. Tento mini šok vám poslúži ako pripomienka. Nemali by ste sa príliš zaoberať problémami druhých. Ľudia si vedia poradiť aj sami. Nezabúdajte na to, že vás s partnerom nespája len spoločný majetok. Mali by ste si uvedomiť, že niekedy menej je viac. Príroda sa prebúdza. Aj vy by ste sa mali prebudiť, pretože na dvere klope nová príležitosť. Zatúžte zmeniť niečo na svojom vzhľade. Okolie si to všimne. Hviezdy vám predpovedajú dobré citové a materiálne zázemie, ale aj možnosť peňažnej výhry.

Škorpion

Tento týždeň aj pre vás platí najskôr platí, najprv meraj, potom rež. Tento týždeň zvažujete komu veriť a komu sa vyhnúť. Koniec týždňa vám môže priniesť väčšie výkyvy nálad a predtuchy, pre ktoré nenájdete pádny dôvod. Do problémov viete a chcete vniesť svetlo a rozlúštiť komplikácie a záhady. Preceňujete sa a vyčerpávate. Tento týždeň sa držte pevnejšie pri zemi. Vyhnite sa manipulácii s blízkymi a prestaňte prevychovávať kolegov. Máte dosť času, aby ste dokázali nájsť ústretových ľudí, ale málo času na to, aby ste dokázali ťahať za jeden povraz. Snažte sa nájsť rozumnú hranicu rizika, kým je ešte viditeľná. V rodine budú niektoré vaše slová neúčinné. Okolo vás krúžia ľudia, na ktorých sa nebudete môcť spoľahnúť. Počas víkendu choďte radšej do prírody, spoznajte nové cyklistické cesty.

Strelec

V tomto týždni budete zabezpečený, ale nemíňajte nadmerne. Dovoľte kamarátom byť veľkorysí, nech Vás zasypú darčekmi, keď budú chcieť. Urobí im to dobrý pocit a nikoho rozpočet nebude príliš zaťažený. Viete, že svet je veľký a budete chcieť viac robiť, vidieť aj počuť. Naberte čo najviac života, koľko môžete a možno si nájdete nových priateľov. Na konci mesiaca sa bude, obzvlášť v práci. Zažijete najšťastnejší deň v mesiaci. Majte nízke očakávania a budete milo odmenený za dobrý skutok, ktorý ste predtým urobili. zažijete veľa radosti a pekných zážitkov, čaká vás šťastie v láske a aj nečakaná návšteva. Okolo seba budete šíriť dobrú náladu. Nový začiatok života v ktorom ste, môže byť fantastický a úžasný, ale môžete byť vyrušovaný myšlienkami.

Kozorožec

Tento týždeň prežijete v pokoji len s veľkou dávkou seba ovládania. Napriek tomu to bude možno šťastný týždeň. Bude potrebné vynaložiť viac úsilia ako v predchádzajúcom období. V profesii alebo pri fyzickej aktivite uplatníte nevídanú energiu. Vďaka pracovitosti, šikovnosti a dôslednosti s akou riešite aj komplikované pracovné problémy, ste ideálni pracovníci. Viete byť vytrvalí, trpezliví a nenároční. S trpezlivosťou a vytrvalosťou môžete dokončiť svoje aktivity úspešne, váš zmysel pre povinnosť a zodpovednosť bude mať podporu od nadriadených a získate plné uznanie za svoje úspechy. Dajte si však pozor na rast vlastného ega, čo by mohlo vyvolávať nevôľu kolegov. Doprajte si čas na vlastné myšlienky, na hľadanie odpovedí, lebo je veľa otázok, ktoré vás trápia, ale málo času na ich dôkladné premyslenie.

Vodnár

Tento týždeň to nebude jednoduchý týždeň, ale ani vzťahy ľudí zo znamenia Vodnára nie sú jednoduché. Tento týždeň si uvedomte, že múdry človek si vždy vo všetkom poradí, lebo hľadá vo všetkom iba to najlepšie. Ak sa vám nedarí celkom podľa vašich predstáv, nedávajte vinu iným. Čakajú vás aj harmonickejšie časy. Uvoľnite sa. Život je dlhý a nemusí byť všetko ihneď. Pozor na plytvanie. Zarobíte dosť, ale nedokážete peniaze udržať. Financie vám často doslova uletia. Nebude ľahké odolať pokušeniu či ľahkomyseľnosti, no ani nemožné. Čaká vás veľa nových, zaujímavých kontaktov, zvlášť v druhej polovici roka. Otvárajú sa vám nové možnosti i so vzdialenejšími miestami a cudzinou.

Ryby

Tento týždeň si dávajte pozor na svoje zdravie, nemáte dobrú imunitu, začnite niečo robiť. Mal by u vás prevládať rozum, takže pokiaľ viete, že na niečo nemáte, tak sa do toho ani nepúšťajte. Venujte sa občas oddychu a relaxu. Doprajte si viac bezstarostných chvíľ, potešte svoju dušu tým, čo jej robí dobre. Nič vážne neriešte. Chuti do života budete mať vyše hlavy. Čo sa týka financií nemusíte si robiť starosti, máte ich dostatok. Nie výhra, ani milióny, ale pravidelný prísun financií. vás urobí šťastnými. Výrazne sa zlepší aj vaše zdravie. Vyhýbajte sa hádkam, vážnym rozhodnutiam a najmä stresu,. Nepretrhnite sa v robote, radšej si urobte poriadok v skrini. Hrozí vám psychická labilita, depresie, podceňovanie samého seba.

Baran

Tento týždeň môžete odhaliť zaujímavé tajomstvá, ak budete klásť otázky správnym osobám. Buďte viac zvedavý, keď sa budete rozprávať s niekým, kto pozná odpovede. Opýtajte sa na zvedavé otázky a nehanbite sa vytvoriť vášnivú debatu. Niekedy ľudia neposkytnú informácie, pretože nevedia, že by bol na ne, niekto zvedavý. Vaša zvedavosť, môže odhaliť nové fakty, alebo dokonca sa dozviete šťavnaté tajomstvo, ktoré bolo držané dlhú dobu. Spýtajte sa však sami seba, či robíte naozaj všetko v práci tak, aby ste ju nestratili. Hrozí narušenie vzťahov. Nehádajte sa a ak sa háda niekto iný, nehovorte v žiadnom prípade svoj názor, ani jedna strana by ho nemusela prijať. Je tu vhodná doba na investovanie a nakupovanie.

Býk

Tento týždeň sa vám naskytne ponuka na lepšiu pracovnú pozíciu. Obklopí vás šťastie a harmónia. Očakávajte zlepšenie finančnej situácie. Do kariet vám nahráva príjemná atmosféra, každý sa snaží byť dobrý, milý a ústretový. Ochotu zabudnúť na staré nezhody musíte asi prejaviť i vy. Do nových vecí sa vrháte rýchlo, ale málokedy máte aj trpezlivosť dotiahnuť ich dokonca. Zmeňte to. Vďaka vašej vnútornej sile dokážete nezištne pomáhať druhým. Vaše srdce je otvorené dokorán. Často ste ovplyvňovaní svojim okolím, dávajte si pozor, aby ste nepochybili. Viacej myslite na svoje zdravie. Pokiaľ sa necítite dobre, neobviňujte z toho hviezdy, ale jedzte vitamíny, choďte si zaplávať alebo aspoň na krátku prechádzku do lesa.

Zahraj si hry!
Trim FRVRTrim FRVR
logická hra
Pekná odreagovačka Trim. Len o... hraj>
Monkey Go Happy - Four Worlds 3Monkey Go Happy - Four Worlds 3
adventúra
Ďalšia veľká časť do adventúro... hraj>
Doomed 2Doomed 2
akčná
Pokúste sa prežiť v survival m... hraj>
Monkey Go Happy 175Monkey Go Happy 175
adventúra
Nová miestnosť do príbehov Mon... hraj>
Rescue SixRescue Six
akčná
Pekná fps akcia napodobujúca R... hraj>
Block SquadBlock Squad
strategická hra
Taktická bojová hra. Vytvárajt... hraj>
Mall DashMall Dash
14
Jazdite s autíčkami po obchodn... hraj>
Zombie FarshZombie Farsh
akčná
Veľmi pekne spracovaná autíčko... hraj>
Stickman Army Stickman Army
strategická hra
Taktická bojová hra s paličkov... hraj>
Kung Fu FightKung Fu Fight
akčná
Bojujte s kung fu bojovníkom. ... hraj>