Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 3. týždeň

Blíženci

Tento týždeň máte dobré šance na neočakávané šťastie. Otvorte svoje srdcia do korán. V strede týždňa môžete byť cholerickí a aj nepokojní. Snažte sa, nech vaša podráždenosť rýchlo vyprchá. Čo sa v hneve spraví, môže uškodiť iným, avšak najviac človeku samému. V priebehu tohto týždňa sa vyhnite akejkoľvek ťažkej fyzickej práci. Nemali by ste preháňať. Dôležitým veciam neujdete, počkajú si na Vás. Ak ste si dali v nedávnej minulosti poradiť a teraz použijete pri rozhodovaní rozum, splnia sa Vám isté želania. Spočiatku všeličo vo vzťahoch bude závisieť od komunikácie a spôsobu reči. Prejavíte mimoriadny organizačný talent, takže pri realizácii úloh by ste nemali naraziť na vážnu prekážku.

Rak

Tento týždeň sa potrebujete uvoľniť, hľadajte aktivity na čerstvom vzduchu ako je sánkovanie, lyžovanie a iné zimné športy. Opäť zabudnete na seba a obetujete sa pre druhých. Bude vhodná príležitosť porozprávať sa s partnerom o plánoch do budúcna. Realizujte svoje plány a ukážte všetkým, že ešte nepatríte do starého železa. Nehanbite sa vziať do rúk metlu, prachovku a pustiť sa do očisty. Je najvyšší čas pustiť sa do jarného upratovania. Aj vaše telo potrebuje dobrú energiu. Pohyb a aktivita pomôžu pohybovému aparátu, ktorý ste v poslednom čase zanedbali. V práci sa vyhnite nedorozumeniam ešte skôr, ako by mohli nastať. Príliš veľa a dlho riešite problémy, ktoré sa môžu vyriešiť samy.

Lev

Tento týždeň skúste sa viac naladiť na obyčajné veci a budete sami sebe radcami. Len tak budete mať cestu otvorenú. Taktiež môžete počítať s pekným zárobkom, ktorý sa však vo vašej peňaženke dlho neohreje. Stále váhate tam, kde by ste potrebovali rýchlo a pomerne razantne rozhodnúť. Nedokážete sa s niečím ľahko vyrovnať, naopak, rýchlo a často podráždene reagujete. Vážte si tých, ktorí Vám vždy ochotne pomohli a nezatláčajte ich kvôli novým objavom. Niekto blízky si o Vás robí starosti, rozhovor zaženie chmáry. Trpezlivosť a poučenie sa z vlastných chýb vám naozaj prinesie rozkvitnuté ruže. Dokonale zvládnete udalosti, ktoré sú pred vami. Dostanete odpovede na všetky dôležité otázky ak chcete rozbiť staré vzťahy teraz môžete počítať s hladkým priebehom. Kompromisy robiť viete, možno sa vám však do nich nebude veľmi chcieť.

Panna

Tento týždeň sa nesnažte prísť do cieľa za každú cenu, pretože nebudete spokojní s výsledkom. Nebuďte nervózni, ovládajte sa a nepriťažujte si. Dávajte si pozor, ľudia často zneužívajú vašu dôveru. Nové projekty, ktoré teraz naštartujete, budú mať úspech. Ak zvýšite úsilie, ľahko dobehnete aj tých, ktorí sú pred vami. Ich náskok nie je veľký. Budete potrebovať viac optimizmu, aby ste všetko zdolali. Vo financiách ovplyvníte len to, čomu sa budete starostlivo venovať. Pravdepodobne dostanete výborný nápad ako získať veľké financie. Nedajte sa ovplyvniť druhými. Vezmite všetko, čo sa dá vo vašom živote do svojich rúk, silácke reči vám nepomôžu, iba tvrdá drina. V súkromí budete mať dobrú pozíciu, ale môžete o ňu ľahko prísť.

Váhy

V priebehu tohto týždňa sa vyhnite akejkoľvek ťažkej fyzickej práci. Nemali by ste preháňať. Dôležitým veciam neujdete, počkajú si na Vás. Ak ste si dali v nedávnej minulosti poradiť a teraz použijete pri rozhodovaní rozum, splnia sa Vám isté želania. Spočiatku všeličo vo vzťahoch bude závisieť od komunikácie a spôsobu reči. Prejavíte mimoriadny organizačný talent, takže pri realizácii úloh by ste nemali naraziť na nijakú vážnu prekážku. Nadšenie pre neznáme často prináša isté riziko. Ak chcete rozbiť staré vzťahy počítajte s hladkým priebehom. Kompromisy robiť viete, možno sa vám však do nich nebude veľmi chcieť. Každý od vás očakáva dobrú náladu Každý od vás očakáva dobrú náladu a vy by ste sa podľa toho mali riadiť.

Škorpion

Tento týždeň sa bude každý chcieť prezentovať v tom najlepšom svetle a byť stredobodom záujmu. Berte preto cudziu chválu s rezervou. V zamestnaní neohovárajte kolegov, prišli by na to a urobilo by to zlú krv. Pozor na nedostatok kritickosti. Usmievajte sa na svet. Doprajte si dostatok oddychu. Pozor, to, že vám niekto niečo sľubuje, neznamená, že sa to naozaj tak stane. Máte dostatok energie a sily aj na rozdávanie. Nechýba vám ani chuť prekonávať prekážky a dokážete znova vybojovať svoje víťazstvá na všetkých poliach. Presne viete, po čom túžite. Máte pred sebou mimoriadne úspešný týždeň, plný zaujímavých zmien a nádherných prekvapení. Určite vám bude výborne, lebo urovnáte isté problémy. Pokúste sa pozrieť na problematiku novým, netradičným pohľadom. Nenáhlite sa. Potešia vás aj malé úspechy, či letmé pohľady.

Strelec

Tento týždeň buďte originálni. Pokúste sa pozrieť na problematiku, netradičným spôsobom. Dávajte pozor, aby ste sa nepreriekli pred nepovolanou osobou. Na koniec týždňa sa správne nahneváte a urobíte radikálne opatrenia. Presvedčte sa, že ešte máte nejaké peniaze v zálohe. Počas nasledujúcich dní sa vám podarí rozšíriť vaše obzory. Na niektoré veci ste sa pozerali veľmi zúženým pohľadom. Až teraz ste pochopili, o čo všetko ste kvôli tomu prichádzali. Naučte sa mať otvorenejšiu myseľ a nestavajte sa chrbtom k novým veciam, ktoré vám ponúkajú takéto vynikajúce možnosti. Najprv si overte, či je váš postoj správny a buďte viac otvorení. Rodinné problémy sa snažte vyriešiť hneď, ako vzniknú.

Kozorožec

Tento týždeň sa vám podarí rozšíriť vaše obzory. Na niektoré veci ste sa pozerali veľmi povrchne. Až neskôr ste pochopili, o čo všetko ste kvôli tomu prichádzali. Naučte sa mať otvorenejšiu myseľ a nestavajte sa chrbtom k novým veciam, ktoré vám ponúkajú takéto vynikajúce možnosti. Najprv si overte, či je váš postoj správny, aby ste našli spôsob ako dať priestor snom a túžbam. Vaše sny Vás ťahajú ku hviezdam. K zemi Vás tlačia len neustále pochybnosti o vašich schopnostiach. Nerozmýšľajte a oddajte sa vášni a túžbe, nájdete to, čo dlho hľadáte. Vaša myseľ Vás často ťahá rôznymi smermi naraz. Podarí sa Vám vyriešiť dlhotrvajúce problémy. Myslite nato, že s vytrvalosťou môžete otočiť trápne situácie na také, čo Vás vyzdvihnú.

Vodnár

Tento týždeň budete mať prebytok energie, preto si musíte dávať pozor na niekoľko drobností, ktoré môžu vaše plány výrazne naštrbiť. Vyhýbajte sa riskantným situáciám, s peniazmi narábajte opatrne. Nikomu neprotirečte. Byť tolerantným sa oplatí. Nepáči sa vám na čom pracujete, chceli by ste lepšie ocenenie. Diplomaciou máte zaručený úspech, čo nedá spať závistlivcom. Je dôležité, aby ste sa pre väčšiu harmóniu vo vašom spolunažívaní s inými osobami stali dobrým poslucháčom. Inak budete odkázaný na samotu. V zamestnaní deň začnite miernou aktivitou a nikam sa neponáhľajte. Netrápte sa, že iní si môžu dopriať viac v práci, na vašu stranu sa postavia kolegovia, ktorí vás konaním veľmi prekvapia.

Ryby

Tento týždeň prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa bude pohľad do vašej peňaženky alebo na stav konta, spanikárite. Doteraz ste si mysleli, že vaše rezervy sú väčšie. Pár vecí vás dokáže poriadne vytočiť. Nešetrite láskavosťou a milými slovami. Nebojte sa a nevzdávajte sa. Čaká vás domáca pohoda. Dajte si pozor, aby Vám nik nebral elán. Možno sa budete viac zaujímať o duchovno i vôbec to, čo je neviditeľné. Tento týždeň sa situácia mení v prospech netradičných riešení. Práve rutina sa stane tajomné tu na tomto svete. Nezabudnite na pravidelný spánok, svoju energiu rozkladajte rovnomerne a cielene. Vaša trpezlivosť a vytrvalosť budú skúšané. Asi stretnete osobu, ktorá je prekážkou na ceste k šťastiu. Pripravte sa na samé zmeny vo všetkých smeroch.

Baran

Tento týždeň Vám ponúka obrovskú šancu. Dostanete príležitosť realizovať všetky svoje predsavzatia. Ruku na srdce, dosť často sa Vám stáva, že môžete byť aj cholerickí a nepokojní. Snažte sa, nech vaša podráždenosť rýchlo vyprchá. Čo sa v hneve spraví, môže uškodiť iným, avšak najviac človeku samému. Do nového týždňa ste vykročili správnou nohou. Týždeň je pod vplyvom Merkúra, prináša prosperitu a dobré pracovné príležitosti. Neponechávajte veci na náhodu. Premyslite si správne formulácie. Dávajte pozor na peniaze a najmä na výdavky. Nešpekulujte ak nemáte financie, nestojí to zato. Nenamýšľajte si, že nad Vás niet. Isté hodnotenie by mohlo prísť ako studená sprcha.

Býk

Tento týždeň sa vám bude dariť skutočne dobre. Budete si opäť veriť a budete veriť aj životu. V priebehu tohto týždňa sa vyhnite akejkoľvek ťažkej fyzickej práci. Nemali by ste preháňať. Dôležitým veciam neujdete, počkajú si na Vás. Ak ste si dali v nedávnej minulosti poradiť a teraz použijete pri rozhodovaní rozum, splnia sa Vám isté želania. Spočiatku všeličo vo vzťahoch bude závisieť od komunikácie a spôsobu reči. Prejavíte mimoriadny organizačný talent, takže pri realizácii úloh by ste nemali naraziť na nijakú vážnu prekážku. Nadšenie pre neznáme často prináša isté riziko. Vo svojom osobnom boji za nezávislosť sa nenechávajte nikým brzdiť a obmedzovať. Nenamýšľajte si, že nad Vás niet. Isté hodnotenie by mohlo prísť ako studená sprcha.

Zahraj si hry!
NeuronballNeuronball
4
Športová manažmentová hra podo... hraj>
Monkey Go Happy 222Monkey Go Happy 222
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Magic Web and Skeb screenMagic Web and Skeb screen
zábavná hra
Stará klasická tabuľka na kres... hraj>
DatTankDatTank
akčná
Multiplayerová 3D tanková vojn... hraj>
Pirate Jewel CollapsePirate Jewel Collapse
logická hra
Odstraňujte z hracej plochy pi... hraj>
Monkey Go Happy 221Monkey Go Happy 221
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Mahjong Dark DimensionsMahjong Dark Dimensions
logická hra
Vyriešte Mahjong skladačku, al... hraj>
City of Vice DrivingCity of Vice Driving
14
Zajazdite si po meste s rôznym... hraj>
Monkey Go Happy 220Monkey Go Happy 220
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
SuperstackerSuperstacker
logická hra
Stavajte rôzne prvky na seba. ... hraj>