Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 12. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa začína šťastné obdobie, objavíte nové erotické fantázie. V stálych vzťahoch návrat k romantike a oživeniu citov. Opačné pohlavie Vás bude obdivovať. Noci budú dlhé a opojné. Možné rozšíreniu rodiny. Vyhrotený spor s nadriadeným vám môže len uškodiť. Uvedomte si, že keď si to polepíte, môže sa to s vami ťahať dlho. Nepresviedčajte sa k ničomu, na čo vám nezostanú sily. Platí to v práci aj v súkromnom živote, potrebujete tiež relaxovať. Môžete si pripadať nezvyčajne krehkí a slabí. Je to len zdanie, ale vy prepadáte sebaľútosti. Zaujíma vás, ako sa vám bude dariť? Nemáte žiadnu konkrétnu otázku? Osobný horoskop Vám prezradí, čo vás čaká a neminie. Ide o najčastejší spôsob veštenia budúcnosti.

Rak

Tento týždeň by ste mali tvrdo zabojovať, aby ste dokázali svoje kvality a odbremenili sa od zbytočného tlaku, ktorý Vám bude komplikovať prepojenie medzi prácou a súkromím. Neobzerajte sa späť, všetko podstatné je pred vami. Keď sa niekedy musíte rozhodnúť, s rozhodnutím pridlho nevyčkávajte. Neutvárajte názor skôr, kým si nevypočujete všetky fakty. Nasmerujte elán do rozpracovaných projektov. Dajte si pozor, totiž, keď zmeny nadobudnú nebývalý spád, môže vás to pripraviť o energiu a aj o správny úsudok. Únava a náladovosť Vás budú sprevádzať celým týždňom. Je na vás, či podľahnete, alebo sa budete snažiť nájsť si chvíľku pre seba a zamyslieť sa nad ďalším konaním.

Lev

Tento týždeň budete obdivovaná- Pokiaľ sa Vám niekto veľmi miluje Zaujíma vás, ako sa vám bude dariť? Nemáte žiadnu konkrétnu otázku? Nechajte si zhotoviť osobný horoskop, ktorý vám prezradí, čo vás čaká a neminie. Ide o najčastejší spôsob veštenia budúcnosti, už po stáročia veľmi obľúbený. Môžete si tiež nechať vypracovať horoskop na celý konkrétny rok – ten vám prezradí všetky udalosti, ktoré vás v tomto roku postretnú, a vás tak nič neprekvapí. Zažijete mimoriadne pracovné úspechy, získate projekt, ktorý ste si želali, dokážete ľahšie dospieť ku kompromisom. Zažijete mimoriadne pracovné úspechy, získate projekt, ktorý ste si želali, dokážete ľahšie dospieť ku kompromisom.

Panna

Na konci pracovného týždňa znovu získate duševnú rovnováhu. Tempo sa môže stupňovať. Doprajete si pôžitky, ale pozor na osoby, ktoré chcú od vás vylákať väčšie finančné čiastky. City srdca budete potláčať v prospech rozumu. Nehľadajte vo všetkom dokonalosť a uvoľnite sa. S financiami nešpekulujte, ale poriadne sa pozrite do papierov a počítajte, len tak môžete odhadnúť, čo sa stane v budúcnosti. Práca vás posunie vpred, mali by ste využiť ponúkanú šancu. Vaša kamarátka má problémy pomôžte aj Vy jej. Vo všetkom ukážte dobrú vôľu, popri tom relaxujte. Prospeje Vám thajská masáž. Radujte sa z porozumenia, ktoré zavládlo vo Vašej veľkej rodine. Čakajú Vás dni plné zábavy.

Váhy

Tento týždeň si budete vedieť dať rady so všetkým a so všetkými a ak budete opatrní Vašim citom nič neublíži. Vpusťte do svojho života viac humoru. Potom sa Vám budú zdať veci menej zložité. Vo financiách bude trochu zmätkov, ale nakoniec všetko vyústi do kompromisu. Taktiež si zapríčiníte problémy, lebo otáľate s riešením. Nenechajte sa vyviesť z konceptu, všetko napokon dobre dopadne. Nová nádej, nové priateľstvo, to sú pozitívne hybné sily, ktoré dávajú krídla. Pozor na tón pri komunikovaní so starými ľuďmi. Buďte trpezlivý. Buďte k sebe i druhým čo najzodpovednejší, tešte sa i z malých výhier a verte, že všetko dobre dopadne. Na peniazoch nelipnite, berte ich ako obeživo.

Škorpion

Tento týždeň sa sústreďte na dôležité veci. Vaše výborné nápady môžu ovplyvniť Vašu budúcnosť. Pozor na klebety, počúvajte čo Vám v práci hovoria kolegovia a zbytočne nekritizujte nadriadených. V práci naozaj netreba nič preháňať, nie ste sám, kto má zodpovednosť. Blíži sa okamžik, kedy sa Vám naskytne príležitosť vrátiť istej osobe jej ochotu pomôcť. Napriek všetkému buďte opatrní, užívajte si a dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné. Diplomaticky a elegantne sa zachováte i v zložitých situáciách. Pracujte tak, aby ste rozvíjali svoju rodinnú firmu. Pozorujte svoje okolie, ak zistíte akékoľvek zmeny, reagujete na ne. Cez víkend relaxujte pri kvalitnej hudbe alebo si kúpte dobrú knihu.

Strelec

Tento týždeň Vás čaká životná zmena. Je to obdobie radosti a šťastia. Odporúčam nedržať sa stálych vzťahov za každú cenu. Pre nezadaných je to čas na novú známosť, dobrodružstvo, flirt. Vo Vašom živote sa po období neistoty rozhostí stabilizácia. Riešte svoje otázky s nadhľadom a nedajte sa ovplyvniť názormi ľudí v svojom okolí. Máte pocit, ktorý je naozaj oprávnený, že si vás nevážia tak, ako si zaslúžite. Musíte byť motivovaní, inak vás nič nebude baviť. Skúste senzitívnejšie reagovať na vaše osobné životné situácie. Dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné. Urobte si dôkladnú kontrolu, chráňte sa.

Kozorožec

V tomto týždni Vám Vaši priatelia dajú silný pocit istoty. Využite každý deň, každú chvíľu na to, aby ste svetu ukázali svoju šikovnosť a schopnosť veľa urobiť a zariadiť. Len aktívnym prístupom bude váš život naplnený spokojnosťou Využite možnosť a konečne sa presaďte v zamestnaní. No nezabúdajte, že na vašom úspechu sa podieľali i kolegovia. Zahrňte ich priazňou a neoľutujete, práve naopak. Urobte hrubú čiaru za obdobím neistoty, stagnácie a prešľapovania na mieste. Smelo sa pustite do svojich restov a kým ich dokončíte, ešte si aj premyslíte plány do budúcnosti. Pripravte sa na to, že tento týždeň preverí vašu fyzickú aj psychickú zdatnosť. Vo financiách sa vám podarí nájsť rovnováhu, ale bude krehká.

Vodnár

Tento týždeň V láske bude polooblačno až zamračené, ale búrka vás nakoniec obíde. To, čo Vás v súčasnosti priťahuje, môže byť náročné. Poďakuje sa Vám nielen Vaše namáhané srdiečko, ale i zvápenatené cievy a tepny. Ovládne vás nervozita. Starostlivo si zvážte všetko, čo chcete urobiť. Činnosti, ktoré budete vyvíjať, by mali dopadnúť úspešne a to na poli osobnom i pracovnom. Znesiete viac námahy ako obvykle. Nekazte si čas stále rovnakými malichernosťami. Neočakávajte žiadne prevratné zmeny vo svojom živote. Čaká vás ešte veľa práce. Vo Vašom živote sa po období neistoty rozhostí stabilizácia. Pred Vami je ďaleká cesta.

Ryby

Tento týždeň rekapitulujte svoj život. Odpustite partnerovi neveru. Ste v novej životnej etape Prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. bude pohľad do Vašej peňaženky alebo na stav konta, spanikárite. Doteraz ste si mysleli, že vaše rezervy sú väčšie. Pár vecí Vás dokáže poriadne vytočiť. Nešetrite láskavosťou a milými slovami. Nebojte sa a nevzdávajte sa. Čaká Vás domáca pohoda. Dajte si pozor, aby Vám nik nebral elán. Možno sa budete viac zaujímať o duchovno i vôbec to, čo je neviditeľné. Tento týždeň sa situácia mení v prospech netradičných riešení. Práve rutina sa stane tajomné tu na tomto svete. Nezabudnite na pravidelný spánok, svoju energiu rozkladajte rovnomerne a cielene.

Baran

Tento týždeň Vás čaká úžasná cesta. Je to obdobie spoločných zábav. Môže dôjsť správa od osoby blízkej Vášmu srdcu. Na túto novinu čakáte už od dávna. Osamelí jedinci stoja pred samotnou bránou pozemského raja. Nová láska, úžasný sex. Je to obdobie splnených snov a prvých lások. Bude Vás tešiť, že sa niečo nové začne a budete smútiť, lebo to staré bolo pekné. Do nového obdobia vstúpite s nádejou, ktorú ešte povzbudia niektoré priaznivé správy. Vo financiách začnite od nuly a pozorne strážte, aby ste na nule nakoniec aj neskončili. V láske sa nedá nič presne predpovedať, ale veľa vecí už teraz vyzerá nádejne. Prestaňte uvažovať o nereálnych plánoch.

Býk

Tento týždeň bude čas uzavrieť prímeria medzi minulosťou a budúcnosťou. Zmiernenie vo vzťahoch, odpustenie nevery, návrat partnera do rodinného kruhu. Na obzore je nový milostný vzťah, erotické dobrodružstvo. Opačné pohlavie Vás bude obdivovať, noci budú dlhé a opojné. Snažte sa byť uvedomelí a neriešte finančné ťažkosti s cudzími ľuďmi. Nastala správna chvíľa na rozoberanie závažných rozhovorov. Prestaňte uvažovať o nereálnych plánoch. Máte zvýšené tendencie preháňať, čo by mohlo uškodiť druhým ľuďom a aj vám. Skúste sa v práci venovať nielen úlohám, ktoré musíte pravidelne plniť, či sa Vám to chce, alebo nie. Máte ideálne predpoklady na to, aby ste upevnili svoje vzťahy s kolegami alebo vyriešili spory.

Zahraj si hry!
Monkey Go Happy 234Monkey Go Happy 234
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Highway BikeHighway Bike
14
Jazdite s motorkou po ceste. S... hraj>
Scrap Metal 5Scrap Metal 5
14
Jazda so starými autami na roz... hraj>
Jewel bublesJewel bubles
logická hra
Spájajte kryštály rovnakej far... hraj>
Solitaire GrandeSolitaire Grande
kartová hra
Kartová solitaire hra. Zoraďte... hraj>
Jump Ninja HeroJump Ninja Hero
skákačka
Hra na postreh. Skáčte s ninjo... hraj>
Supertanks.ioSupertanks.io
akčná
Pekná tanková multiplayerová h... hraj>
Drednot.ioDrednot.io
adventúra
Multiplayerová online hra. Sta... hraj>
Monkey Go Happy 233Monkey Go Happy 233
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Apocalypse WorldApocalypse World
akčná
Pokúste sa prežiť v postapokal... hraj>