Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 30. týždeň

Blíženci

Tento týždeň je pre vás všeobecne príjemný. Nemusí to tak byť u všetkých ľudí, preto buďte opatrní, aby ste to nepreháňali s náklonnosťou k niektorým ľuďom. Pokiaľ sa vyberiete na spoločný obed s rodinou, buďte tolerantní k chutiam iných. Čo je pre vás delikatesa, pre niekoho to môže byť nechutné. Nebojte sa riskovať, môžete veľa získať. Nič nepreháňajte. Nemyslite neustále na svoje problémy, napriek tomu čo sa deje, život ide ďalej. Príjemná atmosféra je základ pre uzatvorenie výhodného obchodu. Uznanie, peniaze a stabilitu môžete dosiahnuť len pomalými krokmi, nesmiete si dovoliť urobiť prešľap z nepozornosti.

Rak

Tento týždeň sa vám bude dariť. Dokončíte to, čo ste začali v obchode, či v tvorbe svojich nápadov. Opatrnosť pri jazde autom vám nezaškodí. Nezabúdajte, že vaše ratolesti majú prázdniny, preto plánujte spoločné chvíle, pri ktorých sa budete rozprávať aj o tom, na čo nebol inokedy čas. Skúste si o tom urobiť poznámky, alebo si dôležité veci nadiktovať do mobilného telefónu. Nebojte sa riskovať, môžete veľa získať. Povýšenie a odmeny nie sú vylúčené. Bude sa vám finančne dariť, aj keď získavanie peňazí bude pre vás väčšia výzva. Nebojte sa riskovať, môžete veľa získať. Povýšenie a odmeny nie sú vylúčené. Bude sa vám finančne dariť, aj keď získavanie peňazí bude pre vás väčšia výzva.

Lev

Tento týždeň sa skúste vcítiť do svojho okolia. Čo potrebujú vaši blízki? Tentoraz nemyslím na hmotné darčeky. Kedy ste boli naposledy spolu na prechádzke, alebo ste mali tichú hodinku bez sledovania televízie? Zakryte si občas túto skrinku. Možno sa budete potom pozerať na svet inak. Intuitívnejšie, plní pochopenia a úcty. Trávte viacej času so svojim partnerom a rodinou. Čo sa týka peňazí, pomaly, ale isto sa dostávate z najhoršieho. Stačí sa len zamyslieť na čom šetriť. V rodinnom kruhu počas tohto týždňa bude všetko v najlepšom poriadku. V zamestnaní na vás síce čaká hŕba povinností, ale vy sa tým nerozptyľujte. V najbližších dňoch vyriešite všetky svoje problémy.

Panna

Tento týždeň vás bude niečo nútiť meniť plány, napriek tomu vo všetkom ukážete dobrú vôľu. Podporíte partnera, pomôžete dobrej priateľke. Nezabúdajte aj na duchovné potreby. Prestanete sa zabávať, lebo vás to vyčerpáva. Zdravie síce máte v poriadku a aj máte čo ponúknuť svojim najbližším tak nepodceňujte svoj vplyv na životy iných. Ak úprimne vyjadríte svoj názor, vyhnete sa krivému obvineniu. Jednanie s ostatnými vás bude privádzať do šialenstva, lebo oveľa radšej riešite záležitosti sám a po svojom. Šéf Vám bude nepríjemne stáť za chrbtom a kontrolovať dochádzku do práce i pracovný výkon. Vašu spokojnosť naruší nečakaný výdavok. Sústreďte sa predovšetkým na to, čo si vyžaduje mimoriadne zaťaženie.

Váhy

To, čo tento týždeň dostanete bude nesmierne množstvo možností a príležitostí, preto si vybavte všetko potrebné, aby ste sa pripravili na nové výzvy. Nenechávajte za sebou žiadne nedoriešené úlohy. Rátajte so závisťou. Uvedomte si, čo je naozaj dôležité a vymyslite si pekný program na letné večere. Využijete najmä staré známosti a nové informácie. Skúste byť viac komunikatívny. Pripravte pre partnera nejaké prekvapenie. Dosiahnete niečo, o čo sa dlho usilujete. Niekto môže zneužívať vašu ochotu a úctivosť. Zmenené pracovné zaradenie prinesie zlepšenie pracovných vzťahov. Ktosi drží nad vami ochrannú ruku, vážte si to. Budete vo výbornej forme, dokonca zvládnete aj vašu lenivosť. Musíte sa naučiť lepšie spolupracovať s kolektívom.

Škorpion

Tento týždeň budete plní energie, uberte však trochu na razantnosti. Netrápte sa, situácia sa upraví. Hviezdy prajú spolupráci. Hoci ste stredobodom pozornosti, vaše vzťahy zostanú harmonické. Keď dnes miniete priveľa peňazí, nerobte si z toho ťažkú hlavu. Váš spôsob vystupovania bude efektívny, dosiahnete úspech, po ktorom tak túžite. Istá správa vám dodá sebaistotu a zdvihne sebavedomie. Na víkend si naplánujte výlet k priateľom, ktorých ste dlho nevideli. Vašej návšteve sa veľmi potešia a na druhej strane vy si dobre oddýchnete. Načerpaním nových síl sa zbavíte negatívnych myšlienok. Pracovné záležitosti zoberte jedným uchom von, druhým dnu, zbytočne sa netrápte.

Strelec

V žiadnom smere na seba netlačte, nenúťte sa k rozhodnutiam, s ktorými nebudete stotožnení. Všetko potrebné a nevyhnutné si spravte včas, pričom je tu menšie upozornenie na nejaké úradné záležitosti, ktoré by ste nemali podceniť a ani príliš odsúvať. Odhliadnuť od toho sa upokojte a nasávajte každodenné krásy života, ktoré vás upokoja na potrebnú náladu s tým, aby ste boli lepšie vyzbrojení voči veciam, ktorým hodláte čeliť. V práci zachovajte pokoj a ak sa vám to podarí, vytvorí sa priestor aj na úsmev a zdar. V partnerstvách sa naučte so správnosťou používať nadhľad, niekedy to máte tendenciu podceniť, inokedy zasa preceniť.

Kozorožec

Tento týždeň sa v niektorých chvíľach budete správať ako dieťa a v iných ako nezávislý dospelý muž. Aby ste dosiahli potrebnú harmóniu, prijmite obe tieto svoje podoby a dovoľte im splynúť v jednu, potom sa už nemusíte cítiť neisto alebo sa obávať vašej nechcenej, či nevhodnej reakcie. Pri kontakte s niektorými ľuďmi, kde si budete istí, že ste klamaní a zavádzaní, si svoju teóriu podložte overením a potom sa môžete, ak vám to bude stáť za to, púšťať do konfrontácií a rozhovorov. V práci a v láske budete napredovať, niektoré veci sa vás už nebudú dotýkať tak ako doteraz, čo vám opätovne zasa prinesie väčší kúsok slobody. U niektorých opäť vzplanie pohasínajúca iskra.

Vodnár

Tento týždeň sa šetrite, po profesionálnej stránke ste sa veľmi vyťažili a potrebujete si poriadne oddýchnuť. Nebojte sa využiť svoj šarm a prirodzenú schopnosť. Myslite aj na seba a svoje záujmy, zrealizujte niektorý zabudnutý sen. Napriek všetkým radám si stále neuvedomujete, že to ako žijete, je vašou vlastnou záhubou. Zamerajte sa na voľný čas a na to, čo vás robí šťastným. Dajte si pozor, najbližšie dni vás čaká podraz od človeka, ktorého budete musieť prijať. Je len na vás aké následky to bude mať na váš život. Na to, čo dokážete odpustiť a koľko zabudnúť. Niektoré maličkosti vás budú zaťažovať a požiadate niekoho z recesie o pomoc.

Ryby

Tento týždeň vás negatívne ovplyvní známy, ktorý je večným sťažovateľom. Nejaká cesta by mala znamenať veľký zlom vo vašej kariére. Asi nájdete pochopenie. Nezabúdajte na sľub, ktorý ste dali partnerovi. Majte svoj pas po ruke, nakoľko možno investujete svoje ťažko zarobené peniaze v teplejších zemepisných šírkach. Keď si neplánujete nereálne plány, nemôžete byť sklamaní. Máte všetky predpoklady dosiahnuť vo veci úspech. V práci je to náročné, ale vy to zvládnete a prekonáte všetky prekážky. Využite všetky svoje prednosti a dajte sa pozvať na večeru. Konflikty vám nehrozia, ak si zachováte svoju povestnú úprimnosť v každej chvíli, vaše šťastie nič neohrozí.

Baran

Tento týždeň bude spontánny a prirodzený, neustále bojujúci s démonmi, čo je spätný odraz toho, že jeho okolie musí celý život bojovať s ním. Disponuje najsilnejším pudom sebazáchovy, čím výrazne prispieva k nárastu kriminality vo svete. Muži z tohto znamenia sú hulváti a násilníci, ženy hysterické. Majte trpezlivosť uznanie, peniaze a stabilitu môžete dosiahnuť len pomalými krokmi, nesmiete si dovoliť urobiť prešľap z nepozornosti. Diplomaticky obíďte napäté situácie, ktoré život prinesie. Nemusíte sa báť väčšej zodpovednosti, ste výborný a schopný pracovník. Život je krátky na to, aby ste ho prežili plný pochybností. Nepoddajte sa sebectvu.

Býk

Tento týždeň si zájdite na miesta, ktoré vám prinášajú pokoj. Plánujte si pobyt s ľuďmi, ktorí vás chápu. Mnohí z vás si asi budú hľadať svoje tiché miesto, kde nikto neruší. V opačnom prípade môže dôjsť k nedorozumeniam, ku ktorým za bežných okolností nedochádza. Preto sa držte svojho triezveho sedliackeho rozumu. Nechajte ľudí okolo seba voľnejšie dýchať. Uznanie, peniaze a stabilitu môžete dosiahnuť len pomalými krokmi. Nastáva správny čas na vážne rozhodnutia, tak ako vždy budete mať všetko pod kontrolou. Dobre vám padne stretnutie s priateľmi. Máte svoju trinástu komnatu, kam partnera ani v dôvernom rozhovore nepúšťate. Sami tiež nemusíte vedieť úplne všetko. Zvýšte pozornosť pred finančnými podvodníkmi.

Zahraj si hry!
Zombie Society Dead Detective - Walls can bleedZombie Society Dead Detective - Walls can bleed
adventúra
Detektívna adventúra so zombie... hraj>
Spear StickmanSpear Stickman
akčná
Obhadzujte sa so kopiami. Pokú... hraj>
Pacman FPSPacman FPS
akčná
Vyskúšajte Pacamana vo fps poh... hraj>
BattlecoastBattlecoast
akčná
Obraňujte svoje pobrežie pred ... hraj>
Run RightRun Right
skákačka
Bežte a skáčte... hraj>
Chaotic GardenChaotic Garden
strategická hra
Tower defense hra v štýle Plan... hraj>
Pet SportsPet Sports
športová hra
Súťažte so zvieratkami v rôzny... hraj>
Hold the HypeHold the Hype
zábavná hra
Malá minihra pred začiatkom Hr... hraj>
Lead the BoxLead the Box
logická hra
Preveďte krabicu až do cieľa. ... hraj>
Circle Game - Agar.ioCircle Game - Agar.io
skákačka
Singleplayerová verzia Agar.io... hraj>