Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 46. týždeň

Blíženci

Tento týždeň nerobte žiadne ústupky, ste vo veľkej výhode a zo silnejšej pozícii, tak vyťažte pre seba maximum. Na jeseň sa môžete tešiť z jednej veľkej novinky. Bude s ňou súvisieť zmena, ktorú však prijmete s veľkou ľahkosťou. Myslite aj na oddych, nemôžete sa toľko naháňať a čakať pri tom, že sa to neodrazí na ´vašom zdraví. Môže sa vyskytnúť situácia, ktorej podcenenie by malo nepríjemné dôsledky na vaše postavenie, kariéru i financie. Dávajte pozor, aby ste si vašu zlú náladu neventilovali na svojich spolupracovníkoch. Vaše súkromie bude naplnené láskou, ale nevyhnete sa, ani hádkam. Preto pozor na slová, ktoré poviete. Víkend bude nádherný, tak ako stromy okolo nás.

Rak

Tento týždeň budete plný energie a sebadôvery. Nastane priaznivý čas bohatý na udalosti, činnosť a zisk. Čaká vás nepriaznivá doba pre obchodnú činnosť, štúdium, písomnosti a cesty. Bude to čas, ktorý nebude žičiť žiadnym finančným transakciám a nákupom. Hviezdy ukazujú na nezhody v partnerských vzťahoch. O mnoho lepšie je žiť bez šťastia, než bez lásky. Svojim bystrým analytickým rozumom rozuzlia aj tie najzamotanejšie problémy. Pomôžete svojej psychike i telesnému zdraviu. Tento týždeň je vhodný na nové investície. Vyskytne sa dôvod prejaviť istú nespokojnosť súvisiacu s aktuálnym nedostatkom peňazí.

Lev

Tento týždeň sa snažte urovnať všetky minulé problémy, potom rozlíšite aj to, na čo máte vplyv. Je načase zamyslieť sa nad neužitočnými zlozvykmi a rozhodnúť sa, či majú pre vás nejakú cenu. Snažte sa urovnať všetky minulé problémy, potom rozlíšite aj to, na čo máte vplyv. Je načase zamyslieť sa nad neužitočnými zlozvykmi a rozhodnúť sa, či majú pre vás nejakú cenu. Dostanete sa do vysokých obrátok a vaša odvaha narastie. V tomto období hrá skúsenosť proti vám a cení sa flexibilita. Presvedčiví a výkonní budete dostatočne. Nemožnosť úniku vám privodí podráždenosť a nedobrú náladu.

Panna

Tento týždeň všetko pôjde podľa vašich predstáv, keď však budete do všetkého zasahovať, výsledok len zbytočne oddialite a možno tým aj niekoho podráždite. Uvoľnite sa. Druhá časť týždňa bude pokojnejšia. Dávajte si pozor na zdravie, hrozia vám choroby z prechladnutia. V poslednom čase to máte v živote veľmi pestré. Príde k náhlym zmenám a všetci budú svedkami a obdivovateľmi Vašej kreativity. Večer príde prekvapenie. Dostanete sa do vysokých obrátok a vaša odvaha narastie. V tomto období hrá skúsenosť proti vám a cení sa flexibilita. Presvedčiví a výkonní budete dostatočne. Nemožnosť úniku vám privodí podráždenosť a nedobrú náladu.

Váhy

Tento týždeň voľné chvíle venujete nákupom a profesionálnej starostlivosti o svoj vzhľad. Zvlášť blížiaca sa dovolenka vás môže zviesť k poriadnemu míňaniu, ktoré by mohlo zamávať s doteraz vyrovnaným rozpočtom. Skúste lepšie počítať, nech si môžete užívať aj na dovolenke. Tovar za výhodnú cenu nezruinuje vašu pochudnutú peňaženku. Vaša úprimnosť bude pre niekoho urážlivá, pre iného hodná rešpektu. Každopádne je nutné udržať ju v prijateľných medziach. Budete sa s potešením zaoberať svojím vzhľadom. Najrôznejšie skrášľovacie procedúry vás pohltia. Chcete byť na leto šmrnc. Cez víkend si na čerstvom vzduchu prečistíte unavenú hlavu a zabudnete na všedné starosti.

Škorpion

Tento týždeň je potrebné, aby ste si dopriali viac času pre seba, lebo môžu vyplávať na povrch všetky pracovné stresy aj potlačené negatívne emócie. Pokúste sa poriadne odreagovať! Povinnosti v zamestnaní vás zdolali a nutne sa už potrebujete zregenerovať. Prospeje vám, keď sa viac sústredíte sami na seba. Všímate si druhých a zdá sa vám, že všade inde je tráva zelenšia. Sobote bude priať cestovanie. Na čerstvom vzduchu si prečistíte unavenú hlavu a zabudnete na všedné starosti. Odmena za to, že ste vytiahli päty z domu, môže byť aj nečakane sladká. Postavenie hviezd vám momentálne veľmi praje. Hviezdy avizujú, že láske a partnerskému šťastiu bude priať najmä utorok.

Strelec

Tento týždeň môžete dostať chuť správať sa výstrednejšie. Ak sa chystáte do spoločnosti, radšej požiadajte svojich blízkych, aby vás strážili a včas upozornili, keď začnete prekračovať medze. Kroťte sa, inak sa vám môže podariť trapas, Kolegovia by sa síce náramne pobavili, ale vy a váš nadriadený už menej. Ešte budete mať veľa príležitostí spoznať nových priateľov alebo sa výborne zabaviť s tými súčasnými. Šírite okolo seba výbornou náladu a neskazíte žiadnu zábavu. Čo viac si priať? Dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné. Urobte si dôkladnú kontrolu výdavkov v domácnosti.

Kozorožec

Tento týždeň sa vám nikto nebude čudovať, že si aspoň pomyselne hodíte nohy na stôl. Nerobte si žiadne násilie a uvoľnite sa, telesne i psychicky. Na pracovisku si hľaďte len svojich povinností. Rozvíjanie kolegiálnych vzťahov bude lepšie odsunúť na vedľajšiu koľaj. Napravte to. Potrebujete sa tiež čas od času poriadne uvoľniť. Zatiaľ sa môžete tešiť na oddych, preto by ste mali šetriť silami. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Každý deň okolo obeda príde mierny útlm, ale navečer budete zase v skvelej forme. Keď sa budete držať plánu, odmena bude obrovská a všetka Vami vynaložená námaha sa Vám mnohonásobne vráti.

Vodnár

Tento týždeň budete čakať, že ostatní vyriešia veci za vás. Chcete si udržať triezvu myseľ, ale nedodržíte vaše predsavzatia. Komunikácia po úradoch, ani obchodovanie nemusí ísť podľa vašich ideálnych predstáv, ale nakoniec sa vám vydarí všetko. Problémy riešte dýchaním zhlboka, pustite si príjemnú hudbu. Z nudného stereotypu Vás vytrhne ponuka práce v zahraničí. Uvoľníte sa aj keď budete mať pocit, že sa nemôžete pohnúť z miesta, nie je to tak. Konečne sa vám začne dariť. Eurá sa posypú jedna radosť. Dbajte na to, aby ste mali všetko pod kontrolou, najmä ak samostatne podnikáte. Môžete dostať do ťažkostí. Nedovoľte ľuďom zasahovať do vášho života, inak stratíte oporné body. Rozmýšľajte nad sebou.

Ryby

Tento týždeň si neželáte nič iné ako pevný vzťah. Na konci pracovného týždňa sa cítite vyžmýkaný. Na aktivity vám už večer nezostane energie ani chuť. V rozhovoroch sa nesnažte rozoberať zložité témy, teraz na to nemáte kapacitu ani trpezlivosť. Vypočujte hlas svojho tela a doprajte si pokoj. Vyhrotený spor s nadriadeným vám môže len uškodiť. Uvedomte si, že keď si to polepíte, môže sa to s vami ťahať dlho. Nepresviedčajte sa k ničomu, na čo vám nezostanú sily. Platí to v práci aj v súkromnom živote, potrebujete tiež relaxovať. Môžete si pripadať nezvyčajne krehkí a slabí. Je to len zdanie, ale vy prepadáte sebaľútosti. Členovia vašej rodiny to zaznamenajú a budú sa k vám správať veľmi prívetivo.

Baran

Tento týždeň sú na obzore nové príležitosti dopriať si krásne zážitky. Podnikavosť, odvaha sú vlastnosti, ktoré ste okrem iných dostali na cestu životom. Nakopí sa vám mnoho na prvý pohľad ťažko riešiteľných úloh, taktiež sa vynoria najrôznejšie prekážky, ktoré zmaria vaše zámery v pracovnej kariére. Napriek všetkému budete so všetkým čo vás postihne spokojní a naplnení. Optimistické naladenie vám pomôže zvládnuť všetky spletité situácie a bude sa vám dariť lepšie. Cez víkend si nájdite čas a choďte objavovať krásy jesennej prírody. Podľa hviezd by mali byť nasledujúce dni prajnejšie a nenávisť by mala vystriedať pokojnejšia atmosféra. Stretnete sa s novými, zaujímavými ľuďmi.

Býk

Tento týždeň sa javí ako najlepšie obdobie na zavedenie finančných záležitosti do najlepšieho poriadku. S peňažnými prostriedkami zaobchádzajte opatrne, uskromnite sa. Dávajte pozor, aby ste nekonali neuvážene. V tomto týždni budete častejšie mrzutý, pesimisticky naladený. Dostanete jedinečnú šancu prehodnotiť svoj život a pozrieť sa naň z inej perspektívy. Skúste sa odosobniť od vlastnej sebaľútosti a radšej sa poučte na vlastných chybách. Máte sklon urobiť vždy viac, ako treba, ale ľudia to u vás už považujú za bežné a nie za výnimku. Nerezignujte, pripravte sa, že sa vám začne dariť. Pozor, ak si budete stavať vzdušné zámky, budete veľmi sklamaní a môže vás to dohnať k depresiám.

Zahraj si hry!
Heavy Muscle Cars OffroadHeavy Muscle Cars Offroad
14
Parádna jazda monster truckmi ... hraj>
Foxy LandFoxy Land
skákačka
Pekná a zábavná skákačka s líš... hraj>
GladiatorsGladiators
logická hra
Puzzle hra s bojmi. Spájajte b... hraj>
Carrib ioCarrib io
akčná
Bojujte v online pirátskych bo... hraj>
18 Wheeler Stunt18 Wheeler Stunt
14
Jazdite s kamiónom po cestách ... hraj>
Pacman ioPacman io
skákačka
Multiplayerová pacman hra. Beh... hraj>
Wimpy KidWimpy Kid
skákačka
Zábavná kreslená hra s guľovač... hraj>
Retro MahjongRetro Mahjong
kartová hra
Pekne spracovaný Majhong v ret... hraj>
Vehicle simulatorVehicle simulator
14
Vstúpte do mesta a vyberte si ... hraj>
Snail Bob 8Snail Bob 8
logická hra
Pomôžte slimákovi Bobovi prejs... hraj>