Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 21. týždeň

Blíženci

Tento týždeň musíte počítať aj s možnými rizikami. Málokedy za to stoja, to si však musí uvedomiť každý sám. Vyvarujte sa chaosu v plnení nových povinností. Niečo vás zaskočí. Drobné nepríjemnosti sú jednoducho súčasťou života. Malé mráčiky sa rozplynú. Nepokazte si krásu jednotlivých dní nerozhodnosťou a vyrývaním do druhých. Vyvrcholenie citovej krízy oddiaľte. Zvýšte sebakontrolu. Viac sa vám posilní aktivita a výsledky z nej v pracovných, alebo obchodných úspechoch. Na to, aby ste si udržali moc by ste museli byť obetavejší, ústretovejší a menej nervózni. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Niekedy urobíte tie isté chyby a veríte takým ľuďom, čo si to nezaslúžia. V práci máte možnosť výberu pre tú alternatívu, ktorá je pre vás najvýhodnejšia ale vyhovuje i súčasným podmienkam.

Rak

Tento týždeň sa neuzatvárajte do seba, a neobklopujte sa len stenami. Pomoc dobrodinca niekedy spraví divy, ale nie je to vždy o peniazoch. Ponosy svojich blízkych neberte na ľahkú váhu. Viete, že aj drobné ťažkosti môžu poukazovať na závažnejšie problémy. Súčasná situácia v rodine sa hneď tak nezmení. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste prispeli aj vy, je na obzore. Táto situácia sa bude riešiť premyslene. Netrápte sa priveľa. Pozor na svoju psychiku. Vyhnite sa kamarátskym posedeniam. Vyžívajú vašu precitlivenosť. Nalaďte sa na vnútorný súlad a pohodu. Veci sa vyvíja k vášmu prospechu. Držte si však svoje city zo začiatku na uzde, aby ste sa v niečom neunáhlili a všetko nepokazili.

Lev

Tento týždeň sa srdcové záležitosti vyvinú pozitívne, hoci menšej kríze sa nevyhnete. Čo ste začali dobre, za to zožnete úspechy. Zvyknite si, že prenecháte nejaké činnosti a ocenenia aj iným. Nedajte sa zatiahnuť do zbytočných rizík. Nabúrate rodinný rozpočet. Ak sa chcete vyvarovať nepríjemným prekvapeniam, ujasnite si vopred, čo od novej známosti očakávate. Srdcové záležitosti sa vyvinú pozitívne, hoci menšej kríze sa nevyhnete. Bolo by pre vás prospešné, keby ste si usporiadali svoje plány do budúcnosti. Nerozčuľujte sa a neprepínajte sa. Snažte sa čo najviac načerpať stratenú energiu Neponáhľajte s vyjadrením, ktoré od vás bude k istej veci niekto súrne vyžadovať Nechajte si všetko prejsť hlavou. Neobviňujte život, zlepšite si ho. Nevyčerpávajte zbytočne svoju energiu a nehľadajte žiadne iné chodníčky pri riešení problémov.

Panna

Tento týždeň očistou tela sa môžete zbaviť nevysvetliteľnej bolesti hlavy, posilniť imunitu, získať novú energiu, i chuť do života, zlepší sa vám stav pleti, spánok a zbavíte sa rôznych chutí. Šírte svoju silu zodpovedne a spravodlivo, čiže v mene dobra. Vráti sa vám v podobe pokojného spánku. S úsmevom a optimizmom zájdete ďalej, preto neváhajte a dobre sa nalaďte na celý týždeň. Naučte sa umeniu odpúšťať. Použite ho najskôr na sebe. Potom bude ľahšie odpustiť druhým. Nečakajte zázraky, ale ich sami vytvorte, ak je to len trochu možné. Nevydávajte sa ľahkomyseľne do nebezpečenstva a problémov. Ak je to nutné, urobte všetky bezpečnostné opatrenia. Napriek pohode by ste mali dôkladne zvážiť každú investíciu.

Váhy

Tento týždeň sa vrhnete do víru emócií a neporozmýšľate, či sú pravé alebo vytúžené. Nech sú už vaše životné tempo, a príjmy akékoľvek, i vo vašej domácnosti sa budú robiť reorganizácie, ale aj všetky zvyčajné práce. Naskytne sa zaujímavá príležitosť. Sila vašej osobnosti je na takej výške, že ľahko zvládnete akékoľvek prekážky. Osloboďte sa od pochybných zväzkov. Poučíte sa z chýb iných a premyslíte si svoje zámery. Nepodceňujte intrigy a ohovárania, neskôr by sa vám to mohlo vypomstiť na zdraví. Niektorí majú možnosti na zmenu pracovného zaradenia, alebo aj miesta. Nie je to výrazná zmena, no nemali by ste sa jej vyhýbať. Aj malé krôčiky sú podstatné a vedú k dosiahnutiu cieľov. Človek musí pochopiť svoju podstatu. Potom bude vedieť kto je, a čo chce. Aj bez vášho pričinenia sa všetko v dobré obráti.

Škorpion

Tento týždeň ubíjajúca nie je pre vás ani tak samotná práca, ale jej rutinné opakovanie sa. Aj doma vás počkajú rozličné práce, ktoré nikto za vás neurobí. Začiatkom týždňa budete podráždení. Snažte sa byť pokojní a môžete beh udalostí ovplyvniť. Ak je to len trocha možné, trávte čo najviac času v prírode. V práci by ste nemali mať prehnané nároky na spolupracovníkov, mohli by ste ich len otráviť. Aj keď máte veľmi veľa povinností, nebojte sa ich plniť s vlastným presvedčím, vyhnete sa tak zbytočným naťahovačkám s kolegami. Zostane vám dostatok času aj na rodinu a blízkych. Spoločenské akcie radšej tieto dni vynechajte. Dobré nápady si pokojne nechajte iba pre seba, ale nemali by ste si od toho veľa sľubovať.

Strelec

Tento týždeň spoznáte nových ľudí, čo vám môžu byť užitoční. Možno precitnete, a čosi náhle pochopíte. Pomôže vám i nečakané odhalenie. Neprežeňte to s veľkorysosťou k pochybným priateľom, veď situácia na vašom účte je dosť premenlivá. Pokiaľ sa vás niečo priamo netýka, nesnažte sa do toho zasahovať. Dajte si pozor na vaše reakcie. Zaobchádzajte so svojou silou, ktorú máte zodpovedne. Obzvlášť sa nezahrávajte s ohňom, hlavne v oblasti, kde chcete v tomto období na novo fungovať. Človek, ktorý chce na sebe pracovať, berie však takýto aspekt ako výzvu, aby niečo pozitívne pre seba urobil. Nezabúdajte na akúkoľvek korešpondenciu. Pripomeňte si pekné chvíľky a nezabudnite sa pritom usmievať. Dajte si pozor, nech vaša peňaženka nezíva prázdnotou.

Kozorožec

Tento týždeň ak sa budete zaryto držíte svojich obáv a starostí vyplývajúcich z predchádzajúcich zlých skúseností, vytvárate si také aj celé svoje terajšie vnútorné naladenie. U vás stačí tak málo k hnevu. Vodcovská vôľa, prekonanie vnútorných blokov, duchovné napredovanie, náhla zmena sú vaše energie na tento týždeň. Vaše predstavy sa ľahšie premietnu do praktického života. Zamyslite sa nad svojou osobnou cestou, tu na tejto zemi. Vy veľa dokážete, ak chcete. Viete ovplyvňovať aj svojich blízkych, ktorí dajú na vaše slová, preto vás to zaväzuje ešte k väčšej zodpovednosti. Na čo si treba dávať pozor, to už vy dobre viete. Často je to vaša prísnosť a kamenná tvár, čím sa stávate stredobodom pozornosti.

Vodnár

Tento týždeň sa budete cítiť dosť vyčerpaní. Dávajte si pozor, nechajte si poradiť, zrejme to bude potrebné. Využite svoje danosti na rozšírenie duchovného a hmotného bohatstva. Vzájomná tolerancia, porozumenie a láska sú ďaleko cennejšie a dôležitejšie a vďaka tomu zvládnete aj neočakávané situácie. Vaša šporovlivosť sa vám vyplatí, pomôžete niekomu, kto sa ocitne v nepríjemnej situácii. Opatrnosti však nie je nikdy dosť. Ak dostanete pozvanie od príbuzných, alebo priateľov, ktorí sa dlho neozývali, mali by ste si zistiť, o čo im ide. Niekto sa teraz ukáže v trochu inom svetle. Večer sa vydarí, ak sa zameriate na členov rodiny. Ak ste podnikateľmi spojte sa s investormi, ak ste študentmi učte sa jazyky, právo. Hviezdy prajú odvážnym a pripraveným.

Ryby

Tento týždeň k všednej realite pristupujte tvorivo. Nespôsobte krivdu, ťažko by ste ju napravili. Vyjasní sa vám a vaša odvaha sa zväčší. Nepúšťajte sa však do vecí, ktoré sú pre vás neprehľadné. Vaša finančná situácia nie je práve najružovejšia, ale nemôžete si to brať k srdcu. Nebuďte sklamaní, ak od vás bude chcieť okolie, aby ste dodržali staromódne tradície, a vy pri tom viete, že tie novátorské by boli lepšie. Mohli by ste sa odcudziť svojim blízkym. Pri nákupoch dajte hlavne na svoju intuíciu. Ta vám najlepšie napovie, či vybrané darčeky dokážu vašich blízkych skutočne potešiť. Ak máte čas vydajte sa na prechádzku do prírody alebo si zašportujte. Čím viac budete premýšľať o tom, čo chcete mať, tým skôr to k vám príde.

Baran

Tento týždeň sa nájde pre vás dobré miestečko. Nenechajte si ho obsadiť. Vyhýbajte sa zbytočným sporom. Urobíte chyby, ktoré sa však dajú napraviť. Výčitky odmietnite, máte právo využiť svoje šance. V práci, i doma sa sústreďte na odstránenie trecích plôch, nie na ich vytváranie. Problémy v práci riešte rozhovorom s nadriadeným. Dávajte si väčší pozor na jedenie, zvyšuje sa vám hmotnosť. S rodinou si užívajte každý deň naplno. Je potrebné, aby ste sa sústredili na úlohy, ktoré sú pred vami. Nemali by ste sa moc rozptyľovať. Naivne nesľubujte nikomu, ani vedúcemu viac, ako ste schopní splniť. Majte pre istotu na pamäti, že ostražitosti nikdy nie je nadostač. Odmena za prácu sa vám bude zdať malá.

Býk

Tento týždeň začnite vnímať realitu, peniaze neprídu samy od seba. Všetko podstatné je v ľuďoch a ich ochote, tak s nimi spolupracujte. Zas budete mať viacero povinností, ktoré by ste nemali odkladať. Sústreďte sa na konečný výsledok. Nie sú dôležité dnešné straty, ale budúce zisky. Na úspech si budete musieť chvíľu počkať, ale nakoniec príde. Je tu prísľub nadobúdania hmotného zaistenia. Len pozor na márnivosť. Buďte aktívny každý deň, vaše telo sa vám poďakuje. Šťastie vám bude naklonené ak sa rozhodnete pre čokoľvek. Radšej sa nepúšťajte do žiadnych dlhodobých projektov. Nedomnievajte sa, že musíte urobiť všetko a sama. Čaká vás niekoľko fantastických prekvapení, ktoré vám dobrú náladu ešte viac vylepšia.

Zahraj si hry!
PowerbotsPowerbots
strategická hra
Kvalitná akčná tower defense h... hraj>
Cube City WarsCube City Wars
akčná
Akčný boj v meste pre dvoch hr... hraj>
Match ArenaMatch Arena
logická hra
Spájajte symboly rovnakej farb... hraj>
Amazing Freecel SolitaireAmazing Freecel Solitaire
kartová hra
Zahrajte si solitaire, vyberte... hraj>
Monkey Go Happy 185Monkey Go Happy 185
adventúra
Nová miestnosť do príbehov Mon... hraj>
Boxing surgery simulatorBoxing surgery simulator
4
Simulátor chirurgie teraz po b... hraj>
Hobin RoodHobin Rood
skákačka
Zostreľujte jablko z hlavy odv... hraj>
Monkey Go Happy 184Monkey Go Happy 184
adventúra
Nová miestnosť do príbehov Mon... hraj>
Nam The Resistance WarNam The Resistance War
akčná
Akčná fps multiplayerovka umie... hraj>
Monkey Go Happy 183Monkey Go Happy 183
adventúra
Nová miestnosť do príbehov Mon... hraj>