Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 8. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa v práci dozviete klebety, z čoho budete mať nepríjemné pocity. Tieto pocity Vás budú prenasledovať až pokiaľ si neoveríte pravosť klebiet. Musíte sa dostať ku koreňu veci, ináč vzniknutú situáciu sa vám nepodarí doviesť do úspešného konca. Zapodievate sa udalosťami, ktoré sa odohrali podstatne neskôr. Až keď prídete do tohto bodu, konečne sa vám všetko vyjasní a posuniete celú udalosť vpred. Nasledujúce dni bude všetko plynúť po starom. Do vzťahu sa vám vkráda nuda. Partner to z vás vycíti a bude sa to snažiť zmeniť. Priložte aj vy ruku k dielu a nenechávajte všetko na ňom. Odvďačí sa vám dvojnásobne. radšej tieto chvíle vychutnajte a buďte vďační za to, čo máte. Je to totiž ako ticho pred búrkou.

Rak

Tento týždeň niekto z vašich blízkych bude robiť intrigy. V práci môžete očakávať finančné zlepšenie. Črtá sa Vám finančná investícia, ktorá sa vám môže niekoľkonásobne vrátiť. V práci prídete s nápadom, pre ktorý nebude mať nikto pochopenie. Ten správny čas pre vás ešte len príde. Uvedomte si, že nie je dobré púšťať sa do nových projektov, ak nie sú ukončené pôvodné. Vážte si to, čo pre vás robia druhí. Dajte im najavo a poďakujte sa im. Neberte všetko ako samozrejmosť. Vás by predsa tiež potešilo, keby si niekto z vašich priateľov všimol, že mu prejavujte nielen priazeň, ale že sa oňho aj bojíte. Držte si svoje financie pod dozorom, šťastie Vás totiž v poslednom čase obchádza.

Lev

Tento týždeň sa stane niečo nečakané a prekvapujúce. Pravdepodobne k tomu dôjde práve v zamestnaní. Zužitkujte všetko vo svoj prospech a buďte odhodlanejší a dôslednejší, ako zvyčajne bývate. Bude sa vám to hodiť. Nájdite si čas na oddych. Tieto dni sa Vás zmocní únava a napätie. Nepodceňujte ju, aby sa k tomu nepridali aj iné komplikácie. Šťastie vám v tejto oblasti veľmi nepraje. Ale nemusíte byť smutní, tak zle na tom nebudete. Situácia sa koncom týždňa zlepší. Nebojte sa povedať nie. Pokojne im pripomeňte, že sa pracovný čas skončil, ak máte pocit, že vás v tomto smere zneužívajú. Byť niekedy asertívny, neznamená hneď, že ste zlý pracovník. Práveže tlak, pod ktorým sa ocitnete.

Panna

Tento týždeň sa budete cítiť viac unavení ako obvykle. Skúste namiesto vysedávania pred televízorom trošku sa hýbať na čerstvom vzduchu. Určite vám to nezaškodí. To dobre viete. Do vzťahu sa vám vkráda nuda. Partner to z vás vycíti a bude sa to snažiť zmeniť. Priložte aj vy ruku k dielu a nenechávajte všetko na ňom. Odvďačí sa vám dvojnásobne. Ak chcete skutočne uspieť, musí vám viac záležať na maličkostiach a všetko je potrebné doťahovať až do konca. Nepodceňte svoju intuíciu, ak pôjde o lákadlá rôzneho druhu. Myslite pozitívne, ale nebuďte pasívni. Máte pred sebou mimoriadne úspešný týždeň, plný zaujímavých zmien a nádherných prekvapení.

Váhy

Tento týždeň tak ako vám to prinášalo doteraz najmä príjemné veci, tak vám to pomôže aj neskôr. Čaká Vás množstvo povinností. Urobte si preto jasný plán ako by ste to chceli zvládnuť, aby ste toho splnili čo najviac. V práci si môžete dovoliť aj zvýšenie hlasu, či spomaliť tempo. Tento týždeň sa v zamestnaní zamerajte na analýzy, lepšie tak pochopíte budúce možnosti. Ak chcete skutočne uspieť, musí vám viac záležať na maličkostiach a všetky je potrebné doťahovať až do konca. Práca by na čas mala byť prvoradá. Ak záležitosti vám kolegovia neprajú, obíďte ich s úsmevom a robte si svoje. Mali by ste využiť schopnosť získať záujem ľudí okolo seba. Vďaka tomu narastú vaše šance na povýšenie a zlepšenie finančnej situácie.

Škorpion

Tento týždeň uspokojivé výsledky dosiahnete len ak budete postupovať opatrne a kriticky k ponúkaným možnostiam. Kolesá sa začnú otáčať a vy sa stanete, čím ďalej tým silnejším. Obraňujete si to svoje šťastie zubami nechtami a pritom ho takým spôsobom strácate. Hovorí sa, že láska točí svetom. Prichádzajúcu ponuku na zlepšenie finančnej situácie najprv zvážte. Situácia sa tento týždeň zlepší. Príde obdobie vhodné na uzatváranie zmlúv, poistiek, ale aj dohôd týkajúcich sa profesie a kariéry. Radšej si odpustite zbytočný komentár, mlčte. Stále váhate tam, kde by ste potrebovali rýchlo a pomerne razantne rozhodnúť. Nedokážete sa s niečím ľahko vyrovnať, naopak, rýchlo a často podráždene reagujete.

Strelec

Tento týždeň môže byť pre Vás znepokojujúce, ale netrápte sa. Pravdepodobne je kamarát v poriadku, ale potrebuje urobiť niečo sám. Akceptujte, že dnes od neho nebudete nič počuť. Nebojte sa a verte, že je OK. Zvažujete komu veriť a komu sa vyhnúť. Koniec týždňa vám môže priniesť väčšie výkyvy nálad a predtuchy, pre ktoré nenájdete pádny dôvod. Do problémov viete a chcete vniesť svetlo a rozlúštiť komplikácie a záhady. Preceňujete sa a vyčerpávate. Tento týždeň sa držte pevnejšie pri zemi. Máte dosť času, aby ste dokázali nájsť ústretových ľudí, ale málo času na to, aby ste dokázali ťahať za jeden povraz. Snažte sa nájsť rozumnú hranicu rizika, kým je ešte viditeľná.

Kozorožec

Tento týždeň niekto starší od Vás, by Vám mohol pomôcť prekonať finančné ťažkosti. Užitočné rady by Vám mohli dať do budúcna lepší smer, ako ste videli doteraz. Budete mať zvýšené praktické schopnosti. Taktiež by ste mali mať zvýšené emócie s rozrušením. Intuíciu by ste mohli mať na normálnej úrovni. V súčasnom stave, by ste zajtra mali byť odmenený za Vašu praktickosť. K dispozícii je mocná sila, ktorá Vám pomôže v každej úlohe a sila vôle, ktorá pomôže úlohy dokončiť. Naďalej pracujte na úlohách, ktoré potrebujú precíznosť. Podradné a ľahké úlohy zatiaľ dajte bokom Lepšie urobíte, keď budete len tak oddychovať a nič nerobiť.

Vodnár

Tento týždeň Vám zvýšená predstavivosť a vynaliezavosť môže priniesť nové myšlienky, ako sa presadiť vo finančnej oblasti. Spoja sa Vám praktické skúsenosti s postrehmi a prinesú užitočné nápady k Vašej ceste. Pred tým ako niečo urobíte, si dôkladne všetko premyslite. Buďte otvorený radám od ostatných. Hocičo, čo sa dnes rozhodnete urobiť, sa zdá, že prinesie šťastie. Zameriavajte sa na medziľudské vzťahy. Veľa vecí sa okolo Vás zmenilo, čo ešte stále nemáte strávené a to spôsobuje Vašu vnútornú neistotu. Otvorenosť pre náhle a neočakávané zmeny môže priniesť vzrušujúce zážitky. Začiatkom týždňa máte dobré možnosti k nadväzovaniu nových známostí.

Ryby

Dni v tento týždeň budú plynúť po starom. No, tento stereotyp Vás však bude ubíjať. Túžite po zmene. Namiesto frflania si radšej tieto chvíle vychutnajte a buďte vďační za to, čo Vám život ponúka. Ak nebudete dodržiavať predpisy, budete mať čo robiť, aby ste na nič nezabudli. Tí ľudia, ktorí mali veľké starosti pocítia v najbližších dňoch uvoľnenie a radosť. Nechoďte proti sebe, ak Vás niekto osloví atraktívnou ponukou. Zdržte sa výstredností. Je načase, aby ste si dokonale oddýchli. Dopustíte ste sa nejakých chýb. venujte sa práci a závery urobte až večer, keď ste sa upokojili. Vychutnajte si návštevy príbuzných, výlety a stretnutia s priateľmi, prípadne lásku. Prinesie Vám to dobrý pocit. Pozor na varovný prst, lepšie dbajte o svoju imunitu.

Baran

Tento týždeň využite všetok voľný čas na načerpanie novej energie. Čaká Vás obdobie starostí a preto potrebujete mať čistú a pokojnú myseľ. Všetok voľný čas využite na oddych a načerpanie energie. Uzdu svojej fantázie môžete povoliť v citovej oblasti, Váš partner sa zmene dozaista poteší a strávite spolu pekné chvíle. Niekto Vám dá najavo, že mu na Vás záleží, ale je to len póza. Zatvorené dvere sú znakom konca. Odpustenie a zmierenie bude lepšou cestou, než keby ste sa neustále hádali. Zakopte vojnovú sekeru. Ak sa Vám nechce, nič nedosiahnete. Ak idete investovať, preverte si, či je to skutočne výhodné. Nestrachujte sa, nehrozia vám komplikácie, alebo ťažkosti.

Býk

Tento týždeň bude v znamení pohody a úspechov. Pravdepodobne Vás čaká rapídne zlepšenie Vašej finančnej situácie. Nájdite si čas na oddych, buďte odhodlanejší a dôslednejší. Ak sa chcete posunúť ďalej, a to nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote, musíte začať dôverovať svojej intuícii. Vy na to máte. V práci nemôžete v žiadnom prípade poľaviť. Vážte si to, čo pre Vás robia druhí. Dajte im najavo a poďakujte sa im. Neberte to ako samozrejmosť. Vás by predsa tiež potešilo, keby si niekto z vašich priateľov všimol, že mu prejavujte nielen priazeň, ale že sa oňho aj bojíte Čakajte podporu, nie zradu, veď nemáte dôvod. Spoľahnite sa na priateľov.

Zahraj si hry!
Smash your PCSmash your PC
zábavná hra
Jednoduchá hra. Rozbite svoj P... hraj>
Boas.ioBoas.io
skákačka
Pekná multiplayerová hra s had... hraj>
Super BrawlSuper Brawl
akčná
Kvalitna bojová multiplayerovk... hraj>
Break the RockBreak the Rock
skákačka
Rozbite čo najviac kameňov, dá... hraj>
Farmer Simulator 2019Farmer Simulator 2019
4
Nová verzia farmárskeho simulá... hraj>
Rapunzel a jej svadbaRapunzel a jej svadba
zábavná hra
Pripravte a oblečte Rapunzel n... hraj>
Bomb it Bounce MastersBomb it Bounce Masters
skákačka
Skáčte s bombou krížom cez ded... hraj>
Golf ParkGolf Park
športová hra
Triafajte z golfistom do jamie... hraj>
ParticlesParticles
logická hra
Vystreľujte guličku a spájajte... hraj>
Monkey Go Happy 228Monkey Go Happy 228
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>