Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 8. týždeň

Blíženci

Tento týždeň vám hrozí, že vás bude rozčuľovať kolegov prístup k práci. Máte pocit, že zatiaľ čo sa vy naháňate a pracujete naplno, ostatní berú prácu flegmaticky a vy potom podstatnú časť urobíte za nich. Dajte im najavo, že si svoju prácu musia robiť sami. Ak vám niekto v práci dal najavo svoju nespokojnosť, nezúfajte. Nedajte sa znechutiť, ozvite sa Je nebezpečné nechať okolie v tom, aby si myslelo, že ste neschopný hlupák. Na pracovných cestách sa možno zdržíte dlhšie, ako ste predpokladali. Pozor. Do vašej priazne sa pokúsi vkradnúť niekto, koho je lepšie si držať od tela. Postavte si katedrálu sily vo vnútri aj okolo seba a zvládnete všetko, čo Vám osud prinesie do cesty.

Rak

Tento týždeň nebude sa vám príliš dariť, nikam nechoďte a uzavrite sa do seba. Rozmýšľajte nad sebou a nad svojim konaním v posledných týždňoch. Ak máte nadbytok energie, využite ju pri športovaní. Pri uzatváraní obchodov si dajte pozor nato, kto je vašim obchodným partnerom. Niektorí ľudia vás môžu znechutiť. Musíte robiť všetko oveľa rýchlejšie, inak vám ujde vlak. Najmä zvažujte dobre svoje slová, nebudú sa dať vziať späť. Na veci, ktoré sú nutné si venujte viac času. Prispejte aj vy svojou troškou, výhody si treba vážiť a nielen využiť. Pomaly, ale isto sa začínate zobúdzať. Ak ste sa rozhodli urobiť poriadok vo vašom živote nerobte si nič z toho, že každý deň nie je nedeľa.

Lev

Tento týždeň bude trochu slabším obdobím, ale aj sem patrí pripomienka, neprejedať sa. V zamestnaní sa nevyhýbajte povinnostiam, môžu vám časom doslova prerásť cez hlavu. Zbytočné plytvanie vlastnou energiou neprospieva nikomu. Sem-tam do niečoho pichnete, ale nepretrhnete sa. Vyzbrojte sa ľahostajnosťou proti intrigám okolia. Pozor, aby vás sebavedomie nedohnalo k nepremysleným činom. Snažte sa odstrániť prekážku a dať sa do práce. Zložitosti vlastnej ekonomickej situácie viete držať pod kontrolou, máte šťastnú ruku na zárobok. Kamarátom sa nevyhýbajte, potrebujete sa Nekopírujte od ostatných, to sa k vám nehodí.

Panna

Tento týždeň by ste mali pociťovať vnútornú energiu, ktorá vás povedie k rozhodnému konaniu. Prekážky budete prekonávať priamo, avšak môže sa stať, že tým zraníte city niektorých ľudí. Dajte preto pozor, aby ste si niekoho zbytočne neznepriatelili. Ak nemáte poruke problém, ktorý by vyžadoval zvláštne množstvo energie, sústreďte sa na šport. Budete sa musieť naučiť dať najavo svoje skutočné pocity a nepoužívať už žiadne výhovorky, hoci by to malo byť pre druhú stranu akokoľvek nepríjemné. Nezabúdajte na pravidelnosť. Tolerancia vo vzťahoch sa vypláca viac ako snaha o dokonalosť. vzrušenie z plánovania ďalších krokov Vám poskytne toľko napätia z očakávania, ako ste už dávno nezažili.

Váhy

Tento týždeň nerozprávajte priveľa, inak doplatíte na svoju prostorekosť. Prelom týždňa prinesie zložitú situáciu. Všímajte si okolie. Vezmite na seba viac zodpovednosti a presne definujte pracovné vzťahy. Veci posudzujte vyvážene, jednostrannosť sa vám neosvedčí. Týždeň sa začína skvele, dá vám pocit veľkoleposti a nie rezervovanosti. Podľa Marsu vám rozpory nehrozia a dokonca dosiahnete dohodu. Cez predstavivosť si pritiahnete peniaze. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete. Vaša fyzická kondícia je dobrá. Zdravie vás poslúcha, partner tiež, držte sa iba základnej zásady: Neseďte doma v kúte, tam si vás nikto nevšimne.

Škorpion

Tento týždeň sa nedajte znechutiť. Finančná situácia sa stabilizuje. Máte pred sebou krásne obdobie plné lásky, pochopenia a pozornosti. Pravdepodobné je cestovanie. Stále vás ešte všetci považujú za fajn človeka, tak si nezničte povesť intrigami. Musíte dať ostatným jasne najavo, že nie ste nezničiteľný, ani neomylný. Netrápte sa dnes! Počas oddychu, obeda porozmýšľajte o veciach, ktoré musíte riešiť. Hovorí sa, že šťastie v peniazoch znamená nešťastie v láske. Ak nie ste nároční, so stavom bankového konta budete spokojní. Máte šancu pozitívne ovplyvniť zmeny vo svojom živote.

Strelec

Tento týždeň je pre vaše znamenie skvelým na šťastné napredovanie vo zvolenej profesii. V práci si dajte pozor na obchody, financie a vážne rozhodnutia. Prežijete od závisti po chválospevy všetko. Zbavte sa všetkého starého negativizmu, za ktorý ste sa doteraz ukrývali. Úspech a uznanie čakajú, aby vám spadli do lona. Vaše zamestnanie vás uspokojuje, tak si ho vážte a zvoľte pozitívny prístup. Doprajte si relax pri plávaní a využite ponuku v saune. Nervozitu ľahšie prekonáte, ak si vychutnáte kúpeľ. Bude to nádherný týždeň. Hviezdy Vám sľubujú zmeny, asi budete cestovať alebo čakajte návštevu. Znovu získate duševnú rovnováhu.

Kozorožec

Tento týždeň sa rýchlo zbavíte povinností, totiž môžu byť aj brzdou. Doriešte všetko, čo ste odkladali na potom. Pocítite únavu, ale nič vážne to nebude. Napriek tomu práca vám pôjde od ruky, niektorí vyhrajú v lote. Rešpekt si získate objavením skrytých chýb projektov. Z menšej depresie sa dopracujete k perfektnej energii. Strávte minulosť a jasne pozrite do budúcnosti. Vytrvalosťou prekonáte prekážky, ktoré by bránili realizácii vašich plánov. Zatiaľ sa ešte nemôžete tešiť na oddych, preto by ste mali šetriť silami. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Narastú tento týždeň nádeje do budúcnosti. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu.

Vodnár

Počas tohto týždňa nájdete spôsob ako posunúť projekty k realizácii. Náročné veci odložíte, porozprávate sa s kolegami. Blíži sa koniec mesiaca, pripomeňte, pripomeňte si záväzky voči veriteľom a plňte ich. Nehľadajte chyby na iných, zamyslite sa nad svojim správaním a riešte to. Zaskočí vás nejaká nečakaná požiadavka od šéfa. Cez víkend sa budete venovať „papučovej kultúre“ a televízoru. Zahrajte sa na detektívov a všeličo objavíte. Niekedy je lepšie nič nevedieť a trpezlivo čakať, ako sa veci vyvinú. Hviezdy tento týždeň prajú pripraveným. Priateľstvo, ktoré vám ponúkajú, nemusí byť celkom úprimné.

Ryby

Tento týždeň sa pozbierate, prospeje vám pohyb, uvoľnenie, smiech. Dostanete pochvalu, možno aj finančné ohodnotenie. Ak sa pousilujete môžete si splniť aj vysnívaný sen svojho srdca. Pôjdete priamo na vrchol. Ak ste podnikateľmi spojte sa s investormi, ak ste študentmi učte sa jazyky, právo. Hviezdy prajú usilovným. Útlm psychickej činnosti vyplýva z poklesu vašej energie. Priame konflikty v práci vám nedovolia múdro uvažovať. Nájdite si trochu času na krátke duchovné cvičenia. Dostanete pochvalu ba možno aj finančné ohodnotenie. Ak nemáte životné poistenie, informujte sa o jeho výhodách, či nevýhodách. Peniaze máte pod kontrolou, len keby ste nemali drahé zlozvyky.

Baran

Tento týždeň vzhľadom na vašu roztržitosť sa pripravte aj na finančnú stratu. Vnútorné napätie, ktoré sa vo vás hromadí, vás vyprovokuje k neuváženému správaniu. Ak sa, dostanete do konfliktu s osobami opačného pohlavia. Dajte si pozor, aby vám neušli podstatné fakty, ktoré by na konci mohli ohroziť vašu pozíciu. Teraz by bola skutočne škoda padnúť. Nájdite si čas premyslieť všetky potrebné argumenty, aby ste presadili svoje názory. Otvorene a priamo uplatňujte túžbu po uplatnení, jednajte úprimne a veľkoryso. Môžete získať podporu zaujímavej firmy, či osoby, ktorá má veľký vplyv. Prehlbujte si svoje schopnosti a upevňujte si postavenie.

Býk

Tento týždeň by ste sa nemali veľmi zabávať, ale radšej pracovať. Ak nechcete prísť o svoje zamestnanie, mali by ste sa snažiť oveľa viac a precíznejšie si plniť všetky svoje povinnosti. Je možné, že vás budú chcieť v práci nahradiť niekým iným - nedajte sa. Vďaka organizačnému talentu, ostrej logike, kombinačným schopnostiam, šetrnosti založenej na racionálnom základe a cieľavedomosti dosiahnete určitý stupeň blahobytu, vážnosť a niektorí aj bohatstvo. Možno si uvedomíte, že je pre vás najlepšie, aby ste viac spolupracovali s vašimi kolegami. Nemali by ste všetku pozornosť sústrediť len na svoju profesiu a peniaze a robiť si vrásky z toho, že nie je všetko idylické.

Zahraj si hry!
Fortnite puzzleFortnite puzzle
zábavná hra
Zložte Fortnite obrázky v klas... hraj>
Conquest of Longbow - Robin HoodConquest of Longbow - Robin Hood
adventúra
Klasická adventúra od Sierry. ... hraj>
Smack DominoSmack Domino
logická hra
Pokúste sa zhodiť všetky kocky... hraj>
Monkey Go Happy 339Monkey Go Happy 339
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Minecraft RemakeMinecraft Remake
skákačka
Web verzia Minecraftu, prechád... hraj>
Ultimate Racing Cars 3DUltimate Racing Cars 3D
14
Jazdite s autíčkami na rôznych... hraj>
Kick the BuddyKick the Buddy
zábavná hra
Odreagujte sa na malom nevinno... hraj>
Toy MatchToy Match
logická hra
Spájajte prvky rovnakej farby ... hraj>
Candy SmashCandy Smash
logická hra
Zahrajte si dynamický na fyzik... hraj>
Mission CoronavirusMission Coronavirus
14
Prevezmite miesto šoféra záchr... hraj>